Przecieki maturalne 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Bartek-DST ja jakoś tak polskim nie zawracam sobie głowy zbytnio, bo co ma być to będzie. Podstawę liczę zdać przyzwoicie, choć może zamilknę, aby nie zapeszać. Natomiast co do biologii i chemii to pracuję pracuję i zobaczymy co to będzie. Właśnie czytam i Ty na serio rozszerzenie z polskiego? Widzę szaleństwo Ja się rzuciłem na rozszerzenie z niemieckiego, do którego się kompletnie nie przykładam, tyle co z rozmów mi wychodzi i artykułów na sternie:)
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Bartek_DST »

foxtrot, ta tylko angielski podstawa i matma
Jak lepiej mi pójdzie roz polski od roz biologii to sobie pójde na polonistykę a jak lepiej biologia to na biologie i witaj szkoło za kilka lat znów do Ciebie wróce tym razem w roli kata
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

A ja Ci powiem, że niż na polski rozszerzenie łatwiej mnie było namówić przyjaciółce na niemiecki rozszerzenie, choć myślałem też o angielskim, ale nie ma co szaleć, jak nie wyjdzie nic z tej okropnej medycyny, która mi się cholernie marzy to wyjdzie mi albo biologia na UAMie albo psychologia:) To drugie to taki mój konik z racji zainteresowań i paru innych. Oj w tym roku przydał by się jakiś przeciek:D
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Bartek_DST »

foxtrot, No to Ci zycze powodzenia aby Ci sie udało moje kciuki już masz hehe trzymaj sie i walcz
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: ekim »

Ok ! Dzięki Ci bardzo za tą stronę ! Wszedłem już tam i od razu wysłałem smsy na wszystkie przedmioty, jak fajnie być już pewnym swojego wyniku . Naprawdę słitaśnie, już nie muszę sie bać o swoją przyszłość. :3 Jesteś moiom zbawicielkom. ! !
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Bartek_DST »

ekim, jak ja Cie lubie gorszego psychola to tu nie ma
Do administracji prośba

USUNIĘCIE Z FORUM TEJ PANI MAGDA1710 oszustka
ногомас

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: ногомас »

dwa kilo matur sprzedam tanio, pinćdziesiąt złotyyyych!

ale by było jakby się okazało że te przecieki są prawdziwe powtórka matury, nie chciałbym mieć czegoś takiego
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Kester »

Teraz już by o tym wiedzieli, pozew do serwisu, nam by wcisnęli jakiś zapasowy, albo czerwcowy, i pewnie nawet nie dowiedzielibyśmy się o całej sytuacji
ногомас

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: ногомас »

na dobrą sprawę stronka sql wyraźnie pisze pewniak maturalny - nikt nie mówi, że to przeciek czy faktyczna matura. Pewnie zbiór matur z poprzednich lat.

Moim zdaniem dobry sposób na biznes
ногомас

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: ногомас »

Tak sobie przeglądam internet, wygląda na to, że skala oszustw jest niesamowicie wielka, namnożyło się tych stron z przeciekami jak grzybów po deszczu, teraz nawet na porządnym portalu jak gazeta", podają info o przeciekach, tyle że oni przynajmniej kasy nie wyłudzają.

A tych co wyłudzają nie brakuje, pełno stron i pełno naiwniaków, którzy później w komentarzach płaczą
ludzie, ogarnijcie się
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Bo ludzką rzeczą błądzić. tylko lepiej za darmo =)
catamis
Posty: 50
Rejestracja: 27 mar 2011, o 14:20

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: catamis »

Aczkolwiek nie pogardziłabym przeciekami z zestawami na ustny angielski.
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Bartek_DST »

catamis, toć ustny język to najprostsze co może być
Ja miałem dzień przed zakończeniem roku próbną w klasie i bez przygotowania żadnego[powtórzeń czasów itd] miałem 73 % więc źle nie bedzie a ustne to i tak do lamusa matury ida
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości