przeniesienia pomiedzy uczelniami

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
ecoliving
Posty: 6
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:46

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: ecoliving »

Nigdy nie słyszałam o takich rzeczach które Ty mówisz, w sumie mało wiem o przeniesieniu dlatego tu piszę. Ja mimo wszystko chcę się przenieść naprawdę jak najszybciej dlatego zależy mi przede wszystkim na informacjach na temat przeniesienie się po pierwszym semestrze, słyszałam że niektórym się to udało i różnice w materiale są też wtedy mniejsze więc na to liczę. Po prostu mam wiele osobistych powodów żeby się stąd przenieść dlatego nic mi nie będzie straszne .No i jeszcze to że jakoś mi Olsztyn i Kortowo to gustu nie przypadli. Ale dzięki przynajmniej wiem że jak coś to po pierwszym roku powinno się udać. A słyszał ktoś jeszcze o tym że jeśli chcę się przenieść jak najszybciej to żeby już zacząć działać?
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: micra »

Nie słyszałaś bo dopiero co zmienił się kierownik katedry anatomii i zaczęły się problemy Rób jak uważasz, ale ja osobiście odradzam.
Przenosząc się po pierwszym semestrze będziesz mieć do nadrobienia sporo przedmiotów m.in. filozofię/psychologię, w-f, język obcy, bezpieczeństwo pracy i ergonomia . Bardzo chciałam studiować w Lublinie, mam dużo bliżej ale przerosło mnie to: nadrabianie anatomii w którą włożyłam mnóstwo pracy, oraz beznadziejny plan m.in. w piątek do 17 i zajęcia w sobotę tak czy siak byłoby ciężko wracać do domu.
Teraz zajmij się studiowaniem, uważaj na pierwszym kole z kości by nie wypaść. W sesji zdaj jak najszybciej egzaminy bo bez tego Cię nie przeniosą i zacznij wtedy procedurę przenoszenia o ile zdążysz bo sesja zimowa jest krótka.
ecoliving
Posty: 6
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:46

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: ecoliving »

OK dzięki mimo wszystko będę próbować dokładnie taki jest mój plan żeby teraz uczyć się ile się da żeby jak najlepiej pozdawać a może niektóre przedmioty nawet na zerówce żebym potem miała więcej czasu na próbowanie się przenieść.
Gdyby ktoś coś jeszcze wiedział wszelkie informacje będą przydatne
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: micra »

zerówkę możesz mieć tylko z biologii komórki, a i tak na 60 parę osób zdało ją 5 musisz się spiąć żeby zdać przedmioty przy pierwszym podejściu
ecoliving
Posty: 6
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:46

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: ecoliving »

Tak strasznie chcę się przenieść że na prawdę zrobię wszystko co w mojej mocy żeby pozdawać wszystko w jak najwcześniejszych terminach i uciec z tego Olsztyna jak najprędzej
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: micra »

powodzenia, ale radzę się tak negatywnie nie nastawiać do uczelni, sama się przekonałam że UWM jest bardzo dobrze zorganizowaną uczelnią, fakt miasto jest paskudne ale weta najlepsza
ecoliving
Posty: 6
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:46

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: ecoliving »

Hej mógłby mi ktoś podpowiedzieć co powinno zawierać podania? znaczy co powinnam napisać żeby zwiększyć swoją szanse na przeniesienie?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: randomlogin »

Ze jestes wnuczka rektora.

Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: Cytrulina »

randomlogin szkoda, że nie ma tu lubię to", bo bym z chęcią kliknęła to przy Twoim poście
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: kuszumai »

Po spędzeniu semestru w Lublinie i w Olsztynie mogę z ręką na sercu powiedzieć: niech was ręka biologa broni przenosić się do Lbl! Jak ktoś ma wątpliwość - pw albo może mnie kojarzy.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: micra »

ciastkowa ręka chociaż nie powiem współczuję Wam pierwszakom - przez wasza ilość jest Wam dużo ciężej
randomlogin uwielbiam Twoje posty

ecoliving
Posty: 6
Rejestracja: 3 paź 2014, o 18:46

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: ecoliving »

Ja już właściwie decyzje podjęłam tylko nie wiem do końca jak wdrożyć dokładnie mój plan w życie słyszałam już od wielu osób że w Olsztynie lepiej niż w Lublinie ale cóż jednak wolę być w lbl i nie jestem jedyną taką osobą na szczęście
MagdaSob
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, o 09:42

Re: przeniesienia pomiedzy uczelniami

Post autor: MagdaSob »

Ja tylko chciałam sprostować odnośnie Lublina z tego co wiem to nie ma zadnyvh zajęć w soboty, niektóre fakultety widziałam, że mogą być ale to raczej blokowo a nie, że cały semestr i zawsze można wybrać fakultet, który nie jest w sobotę.
Nie wiem jak na wyższych latach ale na I roku plan jest idealny, piątki praktycznie wolne, niektóre czwartki też, choć ja mam trochę mniej przedmiotów bo niektóre mam przepisane.

Ja też szłam do Lublina z myślą przepisania się. gdzieś, ale szczerze mówiąc nie wiem czy warto. Atmosfera jest porządku, jak wszędzie niektóre przedmioty przyjemniejsze, inne mniej ale nie ma miejsc idealnych i mi póki co Lublin bardzo pasuje.
Ciekawa jestem czemu tak odradzacie przenoszenie do Lbl, ja wręcz słyszałam przeciwne opinie i np więcej skarżących się na Olsztyn, ale nie wiem ile w tym prawdy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości