Przeniesienie na 2. rok do Olsztyna z innej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
colee
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:22

Przeniesienie na 2. rok do Olsztyna z innej uczelni

Post autor: colee »

Cze.
Jak w temacie - chcia?abym si? przenie z ?odzi (kier lekarski) do Olsztyna. Moja sytuacja jest o tyle nietypowa, ?e studiuj? w trybie niestacjonarnym, a na stronie UWM nie znalaz?am informacji, czy w ogóle taki tryb jest prowadzony (najwyra?niej nie jest).
Moje pytanie brzmi, czy kto? z Was si? orientuje w procedurze przenoszenia (gdzie zadzwoni?, do kogo napisa? pismo, ca?y praktyczny aspekt) i ew. orientuje si?, czy przeniesienie na uczelni? gdzie nie ma trybu niestacjonarnego w moim przypadku w ogóle by?oby mo?liwe?
I jeszcze jedno pytanie, gdybym w tej rekrutacji (14/15) dosta?a si? na UWM, czy uczelnia robi?aby mi problemy z przeniesieniem na 2. rok (90% przedmiotów si? zgadza)?
Szczególnie prosz? o odpowied? osoby, które si? przenosi?y albo orientuj? si? w temacie.
To dla mnie bardzo wa?ne, wi?c z góry dzi?ki za wszelk? pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości