przeniesienie na 4ty rok lekCMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
shaienn
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2013, o 20:45

przeniesienie na 4ty rok lekCMUJ

Post autor: shaienn »

Hej. Mam pytanie. Czy ktoś z tutaj obecnych przenosił się na CMUJ na lekarski na 4ty rok? Albo słyszał o kimś kto próbował/miał w planach/przeniósł się ? Czytałam warunki i też się zastanawiam czy rzeczywiście są tak przestrzegane. No i jak to wygląda w praktyce.

Wydaje mi się, że na 4ty rok zdecydowanie mniej osób chce zmieniać uczelnię więc powinno być łatwiej niż po 1szym czy 2gim. No i czy może wiecie czy jest różnica w szansach na dostanie miejsca będąc na stacjo lub niestacjo ?

Z góry dzięki za wszelakie odpowiedzi czy cokolwiek co mogłoby mi pomóc
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: przeniesienie na 4ty rok lekCMUJ

Post autor: york »

są takie osoby przenoszą się, szczegółowe info do uzyskania w dziekanacie, obowiązuje wysoka średnia, zaliczone wszystko w pierwszym terminie i mała różnica programowa
życzę powodzenia w przenosinach
Karina K
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2013, o 20:36

Re: przeniesienie na 4ty rok lekCMUJ

Post autor: Karina K »

Czy ktoś mógłby wskazać mi link na stronie cm uj, dotyczący zasad przenosin z innej uczelni medycznej na cm uj właśnie?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: przeniesienie na 4ty rok lekCMUJ

Post autor: randomlogin »

na stronie Dydaktyka Inf ogolne 4ty link od gory
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości