przeniesienie po 1 semestrze

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
didddi
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2013, o 21:16

przeniesienie po 1 semestrze

Post autor: didddi »

Witam
Mam ogromny problem - nie przystąpiłam do rekrutacji na um w łodzi w kierunku fizjoterapia. Za to złożyłam swoje papiery i teraz studiuje na politechnice opolskiej. Tesknie za rodzina bo mieszkaja daleko ode mnie i bardzo chcialabym sie przeniesc po 1 semestrze tam na wydzial wojskowo-lekarski. Zapewne trzeba miec srednia i w tym kierunku ide ale jak myslicie przeniosa mnie jesli nie bedzie duzej roznicy programowej i w miare dobre oceny? Politechnika Opolska nie cieszy sie zbyt dobrym zdaniem dlatego pytam
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: przeniesienie po 1 semestrze

Post autor: kinektor »

Jak z politechniki chcesz się przenieść na umed na lekarski Nie bardzo rozumiem.
Poza tym chyba na żadnej uczelni nie przenoszą po 1 semestrze. Po 1 roku dopiero, a w dodatku musisz mieć zaliczony ten rok w 1 terminie- wszystkie zdane egzaminy.
Nie mówiąc o tym, że żeby z politechniki iść na umed musisz się rekrutować i iść od 1 roku jeszcze raz.
didddi
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2013, o 21:16

Re: przeniesienie po 1 semestrze

Post autor: didddi »

chce się przenieść na ten sam kierunek co mam tylko na umed a przenosić można się już po 1 semestrze
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: przeniesienie po 1 semestrze

Post autor: kinektor »

to pierwsze słysze że można po 1 semestrze. jak ja chciałem się przenosić z jednego umedu na drugi, to musiałem mieć zaliczony rok w pierwszych terminach wszystkie egzaminy. a jak nie to przez rekrutację. po semestrze nie było mowy.
didddi
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2013, o 21:16

Re: przeniesienie po 1 semestrze

Post autor: didddi »

no dziś sprawdzałam regulamin i tam pisze, że przenieść się można po okresie zaliczeniowym a okres zaliczeniowy to semestr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości