Przeniesienie z innej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bubbles666
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2017, o 17:52

Re: Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: bubbles666 »

Maxyma_md pisze:Oficjalnie jest tak, że trzeba mieć tyle punktów, ile było na roku, na który chcesz się przenieść. W sensie, gdy się chce przenieść teraz na 3 rok to trzeba mieć 172 pkt, bo tyle wynosił próg w 2014. W praktyce jest inaczej, bo znam ludzi, którzy się przenieśli, a tych punktów nie mieli, średniej na pierwotnej uczelni też nie mieli wysokiej, więc nie mam pojęcia od czego to zależy. Po prostu trzeba złożyć prośbę o przeniesienie i czekać na ich odpowiedź.
A znasz ludzi, którzy przenosili się na IV rok? Bo rozmawiałam z Panią z dziekanatu i dużo chętniej przenoszą na początkowych latach, bo później już robią się spore różnice programowe, które czasem ciężko nadrobić i interesuję mnie czy to w ogóle możliwe bez powtarzania roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości