Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lilka97
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:00

Re: Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Post autor: Lilka97 »

Odnawiam post! Czy w zeszłym roku ktoś po pierwszym lub drugim roku się przeniósł?
Neso
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2016, o 11:37

Re: Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Post autor: Neso »

Hej, jest tutaj ktoś kto się przeniósł do Wrocka?
Awatar użytkownika
Ilendil
Posty: 129
Rejestracja: 8 gru 2011, o 20:35

Re: Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Post autor: Ilendil »

Podbijam! Ktoś coś wie na temat przenosin do Wrocka? Sesja w 1 terminie wymagana? Przyjmują ogólnie czy cięzko?

Lilka97
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2014, o 07:00

Re: Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Post autor: Lilka97 »

Wniosek składasz do 15.sierpnia już z ocenami więc tak musisz mieć zaliczone. Ogólnie są duże różnice programowe (możliwe że cofnęliby Cię na 1 rok - tak wywnioskowałam z rozmów z dziekanatem) - dlatego ja zrezygnowałam. Zabrze też jest spoko

Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Przeniesienie z Zabrza do Wrocławia

Post autor: mossa »

Skoro jest dużo różnic programowych, to polecam zapoznanie się z informacją ze strony uczelni:

Od roku akademickiego 2016/2017 zgodnie z Uchwałą nr 1633 Senatu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dnia 30.03.2016 r. § 3 pkt.1,2 ppkt.1 różnice programowe wynikające z przeniesienia studenta z innej uczelni są płatne. Stawka za 1 godzinę zajęć wynosi 33 zł.
lek. mossa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości