Przenosiny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asmodeus90
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2009, o 00:03

Przenosiny

Post autor: Asmodeus90 »

Witam
Jestem zainteresowany przenosinami na PUM i nurtuje mnie jedno pytanie. Czy podczas przenosin robią problemy odnośnie przepisywania ocen Czy po prostu te przedmioty, które zaliczyłem są przepisywane bez względu na ocenę jaką dostałem z egzaminu
Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
ana2612
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2008, o 20:18

Re: Przenosiny

Post autor: ana2612 »

jezeli liczba godzin raczej bedzie sie zgadzala to przepisza Ci oceny, bedziesz musial nadrobic ewentualne roznice programowe jesli nie miales jakiegos przedmiotu
keru
Posty: 11
Rejestracja: 8 mar 2007, o 20:27

Re: Przenosiny

Post autor: keru »

nie będzie problemu, przepiszą ci wszystko, jedynie jeżeli z czegoś miałeś zaliczenie, a na PUMie był egzamin, to będziesz musiał sam egzamin napisać, po którym roku jesteś?
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Przenosiny

Post autor: Michch »

Witam,
Czy żeby przenieść się na PUM, powiedzmy po pierwszym roku, trzeba się normalnie dostać w rekrutacji, czy nie jest to konieczne?
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Przenosiny

Post autor: Kirsten »

Michch, dostanie się od nowa to jeden ze sposobów przenosin. Drugim jest pisemna prośba do dziekana najlepiej z dobrym argumentem dlaczego chcesz sie przeniesc Warto próbować, uważam, ze mamy fajna pania dziekan
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Przenosiny

Post autor: Michch »

Dzięki za odpowiedź. To super, że można obejść rekrutację, bo dzięki temu nie muszę dozdawać chemii. A Szczecin mam najbliżej, mam tak też wielu znajomych, więc jest prawdopodobne, że będę chciał się przenieść. A wiesz może, czy potrzebna jest do tego kosmicznie wysoka średnia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości