Przenoszenie się z Lublina na CMUJ

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
stargunburst
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 2017, o 21:09

Przenoszenie się z Lublina na CMUJ

Post autor: stargunburst »

Czesc,

Jestem obecnie studentem 2 roku w Lublinie i mam kilka pytań dotyczących przenoszenia się/studiów na CMUJ. (Przeczytałem regulamin na stronie WL CMUJ).

1) Z tego co sobie naliczyłem, to najprawdopodobniej moje braki w przedmiotach kończą się na 3 przedmiotach o łącznej wartości 6 ECTS. Wie ktoś może, czy inne przedmioty, które się pokrywają z nazwy na obu uczelniach pokrywają się również zakresem (i.e. czy będę musiał któryś ponownie zdawać)?

2) Z harmonogramów obu uczelni wynika, że już po 2 roku w Lublinie będę miał zdanych sporo przedmiotów, które są na CMUJ dopero na 3 roku. Czy będą mi one przepisane?

3) Czy jest w takim razie możliwość przeniesienia się bez potrzeby powtarzania roku?

4) Jak wygląda poziom studiów w Krk w porównaniu do Lublina? Czy jest ciężej/lżej?

5) Na koniec chciałbym nadkreślić, że moje powody na chęć przeniesienia się nie tyle dotyczą odległości/kosztów/przyjaciół itp. (choć niewątpliwie są to duże plusy) co rzeczy o wiele poważniejszych, dlatego chciałbym zapytać, na ile brane są pod uwagę same powody na przeniesienie się w porównaniu do średniej/matury?

Przepraszam za multum pytań, i z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości