przepisywanie zaliczonych lat na innej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
panna_paranoja
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 12:01

przepisywanie zaliczonych lat na innej uczelni

Post autor: panna_paranoja »

Hej
czy jest tu jeszcze ktoś kto dostał się na PUM i walczy z dziekanatem o przepisanie dotychczas zaliczonych lat na innej uczelni?
mateuszklarnecista
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2013, o 17:03

Re: przepisywanie zaliczonych lat na innej uczelni

Post autor: mateuszklarnecista »

Cześć, tak ja jestem w tej samej sutuacji, jestem po drugim roku lekarskiego we Wrocławiu, proponuję na priv. jakiś kontakt wtedy pogadamy bardziej szczegółowo
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: przepisywanie zaliczonych lat na innej uczelni

Post autor: Wendy »

To nie jest walka z dziekanatem, tylko z poszczególnymi katedrami. Dziekanat nic do tego nie ma. Jeśli katedra wyrazi zgodę, to ok. Jeszcze kilka lat temu można było coś zdziałać, a teraz to z tego, co wiem jest ciężej. Można się starać o przepisanie statystyki, informatyki. Zależy też, co i gdzie się studiowało.
Czuciubabka
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2012, o 18:12

Re: przepisywanie zaliczonych lat na innej uczelni

Post autor: Czuciubabka »

Hej, jest może ktoś wśród was, kto studiował na studiach niestacjonarnych w innym mieście i po poprawieniu matury dostał się do Szczecina? Czy zaliczyli wam bez problemu już wcześniej zaliczone semestry czy musieliście iść od nowa na pierwszy rok?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość