Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: Medycyna Lwów »

halidor pisze:
Kaamil pisze:albo się chcesz leczyć, albo nie chcesz - a nie takie wahania.
W trądziku doksycyklinę przyjmuje się dlugo - 6m-cy i dłużej, na pewno nie 30 dni i zawsze z preparatami zewnętrznymi z innych grup (retinoidy, nadtlenek benzoilu, kwas azelainowy etc.).
A co do mleka to i tak się tetracykliny przyjmuje na czczo.
doxycycliny nie bierze się na czczo Panie doktorze o.m.c. tylko w trakcie jedzenie lub po jedzeniu, kiedyś jak jadłem doxy na czczo to żygałem jak dlugi, nie polecam
ty żygałeś, 100 następnych nie - mimo tego co piszą w przedwiecznych CHPL leki te stosuje się na czczo lub między posiłkami, a jeśli jest zła tolerancja razem z pokarmem, byle nie mlecznym, nie powinno się również popijac kawą ani herbatą z podobnych względów. Tak stosują doświadczeni lekarze nie tylko w trądziku ten lek, a przede wszystkim w boreliozie gdzie niezmiernie ważne jest stałe stężenie leku, a przez nigdy się nie przewidzi ile się wchłonie.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: goodman »

Kaamil pisze: ty żygałeś, 100 następnych nie - mimo tego co piszą w przedwiecznych CHPL leki te stosuje się na czczo lub między posiłkami, a jeśli jest zła tolerancja razem z pokarmem, byle nie mlecznym, nie powinno się również popijac kawą ani herbatą z podobnych względów. Tak stosują doświadczeni lekarze nie tylko w trądziku ten lek, a przede wszystkim w boreliozie gdzie niezmiernie ważne jest stałe stężenie leku, a przez nigdy się nie przewidzi ile się wchłonie.
Kaamilu, wierzymy w to, że masz racje, ale lepiej nie zadzieraj ze słynnym halidorem, bo nie masz szans Nikt nie ma.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: halidor »

zażywałes kiedyś doxy?
nie życzę ci tego ale wtedy byś zobaczyl efekty zażywania tego leku na czczo
z tego co przeczytałem na ulotce doxycycliny lek ten zażywa się w trakcie posiłku, takie zalecenia daje producent a ja mu wierzę
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: zła_studentka »

ja zażywałam na czczo, cud, że przeżyłam
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: halidor »

żal mi .twojego żołądka
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: zła_studentka »

ja to brałam na borelioze i to jest tak jak już wczesniej pisał, chyba kamil, ze wazne sa jednostajne dawki, a posilek moglby to zaburzyc
ale i tak ciesze sie, ze przezylam
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Przerwanie antybiotykowej kuracji trądziku

Post autor: halidor »

juzjestes zdrowa?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości