Pytanie dot. studiów

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Proteasom
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2017, o 19:02

Pytanie dot. studiów

Post autor: Proteasom »

Witam jestem tegorocznym, poprawiającym maturzystom! Matura w tym roku poszła mi znakomicie, podejrzewam że progi będą wysokie ze względu na dosyć schematyczną chemie, ale myślę że mi się uda dostać na wete)!. Tutaj mam pytanie do studentów, jaką uczelnie polecacie wybrać pod względem dydaktyki, formy prowadzenia zajęć Zależy mi na opinii wszelkiej maści, ponieważ już rok życia straciłem studiując kierunek, który nie kompletnie mnie interesował ponadto zajęcia były prowadzone na nim na odwal, prowadzący mieli podejście tylko i wyłącznie takie żeby przyjść powiedzieć coś i wyjść, zero praktyki czysta teoria a nawet i nie !, nie oczekuje cudów bo nigdzie na pewno nie jest doskonale, jednak gdzieś jest lepiej a gdzie indziej gorzej. Chciałbym po prostu rozwinąć skrzydła na danych studiach( wiem to brzmi prozaicznie). Z góry dziękuje za wszelkie informacje i opinie
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości