Pytanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lidiachocho
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2014, o 08:33

Pytanie

Post autor: lidiachocho »

Hej, studiuję psychologię na KUL i potrzebuję kontaktu z prof. Czarnikiewiczem. Pisałam maile, ale chyba za często na nie nie odpisuje
Czy może ktoś mi podać godzinę oraz miejsce gdzie będzie miał wykłądy/ćwiczenia w tym tygodniu?
pozdrawiam!
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Pytanie

Post autor: ekim »

Na UM w Lublinie nie pracuje taka osoba, ale pewnie chodzi Ci o KUL, a więc to nie jest odpowiedni dział.
lidiachocho
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2014, o 08:33

Re: Pytanie

Post autor: lidiachocho »

Dzięki za odpowiedź, ale akurat jestem pewna, że piszę w odpowiednim dziale. Profesor pracuje w wydziale Psychiatrii (u nas miał tylko półroczne wykłady). Na UM także ma zajęcia.
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Pytanie

Post autor: ekim »

Faktycznie, mała literówka wkradła się w nazwisko i wyszukiwarka pracowników na wirtualnej uczelni nie znalazła go za pierwszym razem.
Niestety z harmonogramu na WU wynika, że prof. Czernikiewicz nie prowadzi w tym semestrze już żadnych zajęć, ale można go znaleźć w SPSK 1 na ul. Głuskiej 2.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości