RAK TIAN XIAN

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Go¶ka

RAK TIAN XIAN

Post autor: Go¶ka »

Ostatnio przyczytałam w internecie ocudownym środku na raka. Lekarstwo pochodzi z Chin i nazywa się TIAN XIAN. Błagam czy ktoś moŻe mi powiedzieć czy lek ten naprawde pomaga w walce z chorobą, moŻe ktoś coś o nim slyszał albo się z nim zetknął
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: RAK TIAN XIAN

Post autor: Guru »

Tian Xian jest to anynowotworowa dieta uzupelniajaca, i jest ona uzupelnieniem do konwencjonalnej metody klinicznej. przynajmniej tak twierdzi wynalazca. a nawet chwali sieosiagnieciami na grupie badanych osob, ale nie jest to zapewne metoda super skuteczna gdyz mowilo by sie o niej wiecej.
Pacjent2005

Re: RAK TIAN XIAN

Post autor: Pacjent2005 »

A ja mogę polecić ojców Bonifratrów z Wrocławia (o. Jan Grande), którzy mają naprawdę skuteczne i sprawdzone metody oparte na ziołolecznictwie i suplementach. Znam osoby, które dzięki nim wyszły z raka, z zupełnie beznadziejnych sytuacji, i spokojnie sobie Żyją. Szczegóły na stronie: bonifratrzy.pl/wroclaw/index.html , uŻyteczne linki takŻe na swperegryn.webpark.pl
pacjent2005

Re: RAK TIAN XIAN

Post autor: pacjent2005 »

Sorry, oczywiście miało być: bonifratrzy.pl/wroclaw/index.html i swperegryn.webpark.pl
Pozdrawiam:)

[moderator] ile razy jeszcze dodasz te linki na forum? Daj sobie spokój!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości