Referat z Genetyki - prosze o pomoc

Genetyka w życiu człowieka, zwierząt, roślin i innych organizmów to najczęściej poruszane tematy na forum genetyki
Beny.rac

Referat z Genetyki - prosze o pomoc

Post autor: Beny.rac »

Witam,
Na forum jestem nowy wiec sie przedstawie nazywam sie Daniel i chodze do ZSE do klasy 2 :-D

Mam prozbe - musze napisac referat na taki temat:
1.Wykorzystanie Genetyki w Rolnistwie /Medycynie
2.Klonowanie - za i przeciw

Moge sobie wybrać albo 1/2

Niestety nie moge Żywcem skopiować tematu z sciagi.pl itp poniewaz musze podać Żródło :(

Bardzo bym prosił o pomoc ( podac ciekawe artykuly , pomoce naukowe ze zródłem )
Sprawa jest powaŻna bo od tego refearu moze zalezec czy dostane 2 na koniec bo mam problemy z nauczycielka z tego przedmiotu :(

Z góry bardzo dziekuje za pomoc
Beny.rac
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 10:04

Re: Referat z Genetyki - prosze o pomoc

Post autor: Beny.rac »

Oczywisice sprawdzałem na forum i znalazlem
Ale ja musze podac zrodło niestety
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Referat z Genetyki - prosze o pomoc

Post autor: Savok »

Pogrzeb troche w archiwach Focusa i Swiata nauki.
Jesli bardzo Ci zalezy, PWN wydal mala ksiazeczkeBiotechnologia molekularna". Jest to ksiazka w zasadzie popularno-naukowa, kosztuje 30zl. Traktuje o tym skad sie wziela biotechnologia, i rozwiewa wiele watpliwosci z nia zwiazanych, w tym aspekty kontrowersyjne jak klonowanie i zagadnienia medyczne oraz GMO. Naprawde polecam.
Zośkaaa
Posty: 34
Rejestracja: 29 kwie 2007, o 16:29

Re: Referat z Genetyki - prosze o pomoc

Post autor: Zośkaaa »

Skoro jest to referat na poziomie liceum: weź książkę operon do 3 klasy, jest tam wszystko, co potrzeba. A jeśli chciałbyś zrobić coś ambitniejszego: Genetyka z serii Krótkie Wykłady PWN , sekcja G. Powinna być w każdej bibliotece. Temat podjęto szeroko, ale mimo to konkretnie. Jest i o biotechnologii w ogóle, naukowym podłożu badań, ale i problemach etycznych. Powodzenia! Ruszaj między regały biblioteki a na pewno się uda! A! jeśli chodzi o artykuły w necie, polecam stronę czasopisma: Kosmos. Problemy nauk biologicznych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości