Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Murthad »

Test to zdanka z lukami i do wyboru abcd. wszystko na OLACIE, czyli na komputerach
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Murthad »

Nic, bedziesz w grupie dziekańskiej osób które nie przyszly
fish93
Posty: 25
Rejestracja: 5 sie 2013, o 11:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: fish93 »

Gdzie znajdę wzór zaświadczenia od lekarza medycyny pracy? Czy to nie ma znaczenia jak będzie ono wyglądać?:P
Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: Rejestracja 2013

Post autor: eufemizm194 »

fish93, nie ma znaczenia, przyjmują jak leci, bylebyś miał datę i stempel, kierunek i nazwę uczelni, na stroni ump jest wzór zaświadczenia chyba z zeszłego roku
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Rejestracja 2013

Post autor: wia »

patrycja03 pisze:Wiecie może jak to jest z certyfikatami językowymi? Czy CAE zwalnia z tego testu? A jeśli tak, to czy trzeba dostarczyć certyfikat do Poznania, czy może wystarczy im informacja ze strony Results Verification Centre?
Zwalnia tylko ocena A i B, i chyba trzeba dostarczyć certyfikat (albo jego ksero/skan?).
patrycja03
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2013, o 07:31

Re: Rejestracja 2013

Post autor: patrycja03 »

Dzwoniłam dzisiaj do studium języków obcych i dowiedziałam się że żadne certyfikaty nie zwalniają z testu. Trzeba napisać w wybranym przez siebie terminie.
nefretete691
Posty: 13
Rejestracja: 5 sty 2009, o 14:33

Re: Rejestracja 2013

Post autor: nefretete691 »

A wie ktoś może co ze stomatologią? Kiedy lek-dent ma testy?
annar
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2013, o 11:40

Re: Rejestracja 2013

Post autor: annar »

nefretete691 pisze:A wie ktoś może co ze stomatologią? Kiedy lek-dent ma testy?
pierwszy termin 29.08, drugi termin 10.09. Centrum Innowacyjnych Technik Kształcenia, ul. Parkowa 2 (były budynek Biblioteki) od 12.00-13.30.
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Idan »

Jako, że całkiem sporo osób pisze do mnie o informacje w sprawie odwołania się w Poznaniu to wklejam jego treść.

Tarnowskie Góry, 06.09.2012r.


Maciej Spałek Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna ul Wydziału Lekarskiego I
42-600 Tarnowskie Góry ul. Fredry 10
Telefon : 60-812 Poznań
Mail : mortred.[at].com


ODWOŁANIE
Chciałbym odwołać się od decyzji Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Lekarskiego I o nieprzyjęciu mnie na pierwszy rok studiów jednolitych magisterskich stacjonarnych na Wydziale Lekarskim I w roku akademickim 2012/2013. Moja liczba punktów to 172 ze średnią ocen 5,19. Uczestniczyłem w postępowaniu rekrutacyjnym, uiściłem opłatę rekrutacyjną. Nie dostarczyłem dokumentów do rekrutacji uzupełniającej, ponieważ nie mogłem wybrać oryginału świadectwa maturalnego ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, nie wiedząc czy próg punktowy na Państwa uczelni spadnie do ilości punktów, która kwalifikowałaby mnie do przyjęcia.
Bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej prośby, gdyż bardzo chciałbym studiować na Państwa uczelni.
Do swojego odwołania załączam kserokopię decyzji o nieprzyjęciu.


Z wyrazami szacunku Maciej Spałek


Telefon i ulicę wykreśliłem - niepotrzebne Wam . Już i tak narażam się na anonimowe pogróżki wstawiając swoje imię i nazwisko!

Dodatkowe informacje :
1. Aby się odwołać musicie mieć decyzję o nieprzyjęciu - ja dostałem swoją na początku września.
2. Macie 2 tygodnie na odwołanie się od momentu otrzymania kserokopii o nieprzyjęciu.
3. 27 września dopiero się dowiedziałem, że się dostałem.

Aha - nie liczcie , że będą do Was dzwonić i informować. Cały czas ich napastujecie telefonami. I tak nie mają co robić w tym biurze rekrutacyjnym.

POWODZENIA

PS jak coś to wklejcie to na fejsa
jaderej
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2011, o 15:49

Re: Rejestracja 2013

Post autor: jaderej »

No ale tu się na ma co dziwić, że Cie przyjęli, jeśli spełniłeś ilość punktów do przyjęcia, w dodatku sensownie uzasadniając swój błąd.
Teoretycznie mieli prawo odrzucić Twój wniosek, bo to jest w Twojej sprawie, aby dostarczyć dokumenty, ale że zwolniło się miejsce to Cię przyjęli.
Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Rejestracja 2013

Post autor: wia »

Idan pisze:Telefon i ulicę wykreśliłem - niepotrzebne Wam . Już i tak narażam się na anonimowe pogróżki wstawiając swoje imię i nazwisko!

Dodatkowe informacje :
1. Aby się odwołać musicie mieć decyzję o nieprzyjęciu - ja dostałem swoją na początku września.
2. Macie 2 tygodnie na odwołanie się od momentu otrzymania kserokopii o nieprzyjęciu.
3. 27 września dopiero się dowiedziałem, że się dostałem.

Aha - nie liczcie , że będą do Was dzwonić i informować. Cały czas ich napastujecie telefonami. I tak nie mają co robić w tym biurze rekrutacyjnym.

POWODZENIA

PS jak coś to wklejcie to na fejsa
Na fejsie nikt jeszcze chyba nie pytał o odwołania A anonimowe pogróżki to faktycznie bardzo prawdopodobna opcja, dobrze, że wykreśliłeś swój adres, jeszcze byś dostał pocztą bombę, no, w najlepszym przypadku zakrwawioną króliczą nóżkę
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Rejestracja 2013

Post autor: mickey_mouse »

Propsy za średnią, ja ostatnio miałam taką gdzieś w gimnazjum ^^
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Ósemka8 »

Nie wiecie może czy godzina testu z angielskiego jest do wyboru, czy jest ustalany jakiś podział?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości