Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Rejestracja 2013

Post autor: cyjanowodor93 »

Nic nowego si? nie dowiedzia?em. Pani bardzo mi?a ale nic nie obiecywa?a. Powiedzia?a ze rok temu dochodzi?y osoby w 2 po?owie pa?. ze do wszystkich dzwoni? i wszyscy deklaruj? ?e przyjd? na studia a potem i tak kilka osób nie przychodzi. Nowe przyjecia robi? jak przyjdzie kilka rezygnacji ok. 10 bo bez sensu po 1-3 osoby przyjmowac. I tyle
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: tylczynskaj »

2 pazdziernika jest immartykulacja na ktorej trzeba byc wiec moze sie okazac ze kilka osob sie nie stawi i zaczna juz po 2 pazdziernika jakos przyjmowac. tak mi sie wydaje
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Heisenberg »

dalej trzeba czeka?, bo na pewno jeszcze przyjm?, sandoz zobacz na progi z poprzednich lat i mi tu nie piszcie, ?e mi jest ?atwo, bo ja sie dopiero dzi? dosta?em a przez ca?e te wakacje mia?em takie same nerwy.a ta rezerwa w ko?cu po co? jest, pewnie bedzie tak, ?e wezm? wszystkich (cb te? sandoz )
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: karchola »

Heisenberg, a przenocujesz mnie zanim znajde mieszkanie? Jak tak to biore w ciemno bydzie nawet 15.10
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: Rejestracja 2013

Post autor: arek1992 »

Odpowied? na mojego maila z pytaniem czy we wrze?niu pojawi? si? jeszcze jakie? listy na lekarski w Bydgoszczy:
Witam,
w chwili obecnej nie planujemy og?asza? kolejnych kwalifikacji. Jednak do?wiadczenia lat ubieg?ych pokazuj?, ?e nawet w pa?dzierniku s? przyjmowani kolejni kandydaci, ale tylko na tych kierunkach, na których miejsca si? zwalniaj?.
Pozdrawiam.
Uczelniana Komisja Rekrutacyjna
CM UMK Bydgoszcz
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Rejestracja 2013

Post autor: asia_asia »

my?le ?e jeszcze b?d? przyjmowa?. mi te? wczoraj napisali ?e niby 10 osób (brakowa?o mi oko?o 20) i sami widzicie ) w tym tyg mo?e by? problem bo do 27.09 mamy czas na dostarczenie papierów ale mo?e w poniedzia?ek, kto wie? w zesz?ym roku na tym etapie by? wy?szy próg i jeszcze spad?o, wi?c jest nadzieja. a o niestacjo wiele nie wiem ale rezerwa to ju? co?, zwykle ca?a lista rezerwowych wchodzi. trzymam kciuki za Was! :)
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: Rejestracja 2013

Post autor: arek1992 »

asia_asia, dzi?ki za s?owa otuchy. Od dzisiaj jestem w podobnej sytuacji. Przede mn? jeszcze ok. 20 osób i ju? nie wytrzymuje nerwowo. Wiem, ?e to ma?o prawdopodobne, ale gdyby? przez przypadek co? us?ysza?a, dowiedzia?a si?, co? wpad?o Ci w ucho (lub w oko ) podczas sk?adania papierów w Komisji na temat nowych rezygnacji lub ilo?ci niedostarczonych dokumentów itp. itd., podziel si? prosz? ka?dym cennym szczegó?em z rekrutacyjnego centrum dowodzenia i decydowania o by? albo nie by? m?odych adeptów sztuki lekarskiej

Dzi?ki
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Rejestracja 2013

Post autor: asia_asia »

arek1992, no jasne, nie trzeba nawet prosi? :) w ko?cu d?ugo bylam w tak samo trudnej sytuacji. spróbuje pogaw?dzi? troch? w biurze rekrutacji, mo?e co? wyci?gne. b?de czujna :D
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Rejestracja 2013

Post autor: cyjanowodor93 »

macie jakie? newsy dot. rekrutacji?
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Rejestracja 2013

Post autor: siemson »

Musimy poczeka? a? asia_asia zrobi ma?y re-search.
erbe
Posty: 46
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 09:20

Re: Rejestracja 2013

Post autor: erbe »

Zagl?da?em wczoraj w plan zaj i czy mo?liwe jest by przed immatrykulacj? i rano na wyk?ady 2 pa?dziernika?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Rejestracja 2013

Post autor: szska »

Nom, s? normalnie 2 wyk?ady, potem dopiero s? godziny rektorskie i na 15 immatrykulacja
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Matjozi »

Tak, macie te wyk?ady, potem jest czas, ?eby ewentualnie wróci? do domu (nie wiem jak du?o) i ka wam by? przed czasem, ?eby kole? od chóru nauczy? was ?piewa? gaudeamus
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości