rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lemonka23
Posty: 135
Rejestracja: 12 sie 2012, o 18:00

rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: lemonka23 »

Witam mam problem, nie bardzo wiem co to oznacza w wykazie wymaganych dokumentów:

-po?wiadczon? przez UMK kopi?. np.dowodu osobisyego, czy dyplomu maturalnego

jest to notarialna kopia, zwyk?a kopia, czy jakos jeszcze inaczej zrobiona?
kasiaa5
Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2013, o 12:51

Re: rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: kasiaa5 »

Nie, to raczej chodzi o skserowanie dowodu osobistego i dostarczenie jednej z kopii tego ?wiadectwa z wynikami( bo tam si? bodaj?e dostaje 2 kopie tego ?wiadectwa maturalnego) tak mi si? wydaje)
kasiaa5
Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2013, o 12:51

Re: rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: kasiaa5 »

Strzelasz w lekarski?
lemonka23
Posty: 135
Rejestracja: 12 sie 2012, o 18:00

Re: rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: lemonka23 »

znaczy si?, skserowa? normalnie?
bo podobno na niektórych uczelniach chc? to od notariusza, ale nei an wsyztskich
no nei wiem jak to tu skserowac, o co im chodzi

na lekarski ze wzgl?du an wtop? w tegorocznej chemii mog? si? chyba po?egna?
mo?e jedynie farma ale ze wzgl?du na nasz? pi?kn? ustaw? chyba wstrzymam si? rok:)
niemniej jednak skdam!
lemonka23
Posty: 135
Rejestracja: 12 sie 2012, o 18:00

Re: rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: lemonka23 »

Ech mam jeszcze jeden problem

Wykaz potrzebnych dokumentów:
10. orzeczenie lekarskie stwierdzaj?ce brak przeciwwskaza? do studiowania na wybranym kierunku wydane przez lekarza medycyny pracy

a w zak?adce
Badania lekarskie: jest co? takeigo

ja musz? to wydrukowa? np. na farmacj? i i?c z tym wydrukiem do lekarza medycyny pracy?

i tak na ka?dy keirunek? np. z?o?e na farmacje i biotechnologie na CM to musz? wydrukkowac 2 takie formularze i zanie? mysla?am, ?e to bardziej ogólnie si? odb?dzie

albo nie odró?niam skierowania od za?wiadczenia
niemniej jednka JA musz? i?c z jakims takim wydrukeim z tej zak?adki z CM do lekarza? czy nic nei brac i on mi da? bo na tych wzorach np. na za?wiadczeniu jest nazwa szkoly ale to dziwne, ja mam dla ka?dej skzo?y takie za?wiadczenie brac i zanosic?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: rejestracja Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: Namine »

Co do po?wiadczania kopii: idziesz z kserem dowodu plus ?wiadectwa (nie wiem co tam teraz chc?) wykonanym gdziekolwiek i orygina?em, zabieraj? ksero, popatrz? czy zgadza si? z orygina?em, przybij? piecz?tk? i oddaj? Ci orygina? tylko o to chodzi.

Badania: na ka?dy kierunek musi by? wypisane osobne za?wiadczenie o braku przeciwskaza? do podj?cia konkretnego kierunku. Mo?na i do lekarza i za jednym razem poprosi? o wypisanie hurtem kilku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości