Rejestracja elektroniczna na UJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Ranamori
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:02

Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: Ranamori »

Mam pytanie odnośnie wpisywania wyników w ERK. Zaznaczyłam, że zdawałam, np. biologię, pojawia się wtedy opcja wpisania wyniku z rozszerzonej i podstawowej. Czy mam więc wpisać jedynie wynik rozszerzonej (bo taką pisałam) i zaznaczyć przy podstawowej okienko nie posiadam wyniku", czy całkowicie pozostawić tą opcję w spokoju?
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: iSzymur »

ja tak zaznaczałem, jak potem to zaakceptujesz to będzie napisane: poziom podstawowy- nie posiadam wyniku na tym poziomie, a przecież nie posiadasz
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: randomlogin »

Nie da sie zostawic pustego zreszta, bo sie wydrze, ze zle wypelniony formularz.

Awatar użytkownika
Ranamori
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:02

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: Ranamori »

Dzięki!
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: tchorz »

Ja mam podobny problem. Jak mam 100% (z olimpiady) i nie mam pojęcia czy mam zaznaczyć, że pisałam czy nie. Na logikę to to opcja podaje wynik i nie pisałam może być właśnie dla olimpijczyków. naświadectwie są odpowiedni słowa zdał egzamin i zwolniony.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: Smile_Forever »

tchorz, rok temu wpisywałam z biologii i chemii po prostu 100% z rozszerzenia (za olimpiady) i było dobrze . Olimpiady zaznaczało się osobno.
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: anna95 »

Mam pytanie, czy przy rekrutacji należy wpisać kilka razy daną olimpiadę przemiotową? Tzn. mam kilka tytułów finalisty z tego samego przedmiotu, wystarczy wpisać jeden, np. z najwcześniejszego roku?
I czy nie jest tak, że jakbym np. chciała rekrutować się na kolejny kierunek w przyszłości to tracę możliwość wykorzystanego przy obecnej rekrutacji tytułu?
Gdzieś mi się to obiło o oczy, nie wiem więc, czy źródło było wiarygodne. Z góry dziękuję za wszelkie wiarygodne info.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: tchorz »

Jako finalista masz na świadectwie 100% (dzięki olimpiadzie przedmiotowej) to do rekrutacji nie ma żadnego znaczenia. Bo niby jak wykorzystujesz tytuł finalisty?
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: anna95 »

Też mi się tak wydawało logicznie rzecz ujmując, ale widziałam różne dziwne rzeczy na innych forach, stąd mój lekki niepokój.
Tak, czy siak wpisałam tylko jeden rocznik olimpiady, bo pozostałe i tak niczego nie zmieniają
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: Miyo »

Czy przy wpisywaniu numeru świadectwa dojrzałości podajecie: Nr M/./. czy od razu zaczynacie od M /.?
Awatar użytkownika
Blade7
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 07:52

Re: Rejestracja elektroniczna na UJ

Post autor: Blade7 »

Miyo pisze:Czy przy wpisywaniu numeru świadectwa dojrzałości podajecie: Nr M/./. czy od razu zaczynacie od M /.?
To drugieD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości