Rejestracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
NamelessOne
Posty: 76
Rejestracja: 12 lut 2012, o 20:14

Rejestracja

Post autor: NamelessOne »

Orientuje sie ktos może, czy można rejestrować sie na dwa kierunki studiów? Nigdzie nie moge znaleźć informacji, jak to jest na UMB.

Awatar użytkownika
milkaaa
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2010, o 14:41

Re: Rejestracja

Post autor: milkaaa »

Możesz i na wszystkie obyś im tylko 70zł zapłacił/a za każdy z kierunków który wybierasz :]
NamelessOne
Posty: 76
Rejestracja: 12 lut 2012, o 20:14

Re: Rejestracja

Post autor: NamelessOne »

Dzięki.

Nie orientuje się ktoś może, czy opóźnienia w rozsyłaniu emaili z potwierdzeniem rejestracji są na UMB normalne? Zarejestrowałem się dwa dni temu i chociaż na stronie jest informacja, że na email czeka się maksymalnie 24h, to nadal nic nie przyszło (tak, patrzyłem w spamie).
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Rejestracja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

No mi też nic nie przysłali, a rejestrowałem się 3 czerwca.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Rejestracja

Post autor: Collo »

Dziwne. Ja dzisiaj się rejestrowałem i e-mail zwrotny dostałem dosłownie po kilku sekundach. Poczekajcie jeszcze do jutra, a jak nic się nie zmieni to zróbcie co nakazali w takim przypadku:
UMB pisze:W przypadku nieotrzymania takiej wiadomości skontaktuj się z Biurem Promocji i Rekrutacji Uczelni - tel. 85 748 54 73, e-mail: [at].edu.pl.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Rejestracja

Post autor: Jane Doe »

Maarten vaan Thom, NamelessOne, sprawdźcie spam. zawsze tam jest, o ile się nie pomyliliście przy pisaniu maila, a w to wątpię. Z racji tego, że to mogło być dawno, a czasami folder spamu kasuje się codziennie, no i prawdopodobnie będziecie musieli zadzwonić.
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Rejestracja

Post autor: pitazz »

A czy ktoś się orientuje co trzeba zrobić z tym wydrukiem co się wyświetla na końcu rejestracji?
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Rejestracja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

To składasz razem ze świadectwem i tymi innymi papierami jak już się dostaniesz.

Jeśli się mylę, niechaj ktoś mnie poprawi.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Rejestracja

Post autor: Jane Doe »

potwierdzam.
Maarten vaan Thom, i jak skrzynka?
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Rejestracja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Jane Doe,
Nie wiem o co im chodzi. Wysłałem zapytanie na ten e-mail ( [at].edu.pl) by wysłali mi maila zwrotnego z tym loginem i hasłem (co w ogóle wg. mnie jest idiotyzmem) i znów pusto.
Tak, uprzedzę pytanie: spam też sprawdzałem.
O 14:30 wysłałem tę wiadomość i nadal nic.
Co jest do ciężkiej kuźwy?
Chyba nie chcą mnie tam
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Rejestracja

Post autor: pitazz »

Może spróbuj z jakiejś innej poczty, może tą na którą podajesz nie dochodzą od nich maile, ja raz tak miałem
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Rejestracja

Post autor: Jane Doe »

Maarten vaan Thom, to idź do Poznania
wątpię, żeby to była wina poczty, pewnie jutro dostaniesz odpowiedź z dziekanatu. Te babki nic nie ogarniają, a o 14:30 to już co najwyżej kawusia przed wyjściem Jak nie, to napisz na tego maila: [at].edu.pl lub zadzwoń jutro: (85) 748 54 75 - kierunek lekarski, lata studiów: I, II, III/ (85) 748 54 79 - kierunek lekarsko-dentystyczny.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Rejestracja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Jane Doe
Maarten vaan Thom, to idź do Poznania
Dopiroż snadnie mówicie kumie ino ja jostem nie Poznoniok i mni do Poznonia ni wyzmą, bo Poznonioków bierą tyca. A jak ktuś ni Poznoniok to trza formulorz wypełnioć ino Pozononiokiem tyż jest, iżbych logować się trza coby, Poznoniokiem juści zostać, hej!
Te babki nic nie ogarniają, a o 14:30 to już co najwyżej kawusia przed wyjściem
A to nieroby
wątpię, żeby to była wina poczty, pewnie jutro dostaniesz odpowiedź z dziekanatu.
I.N.T.U.I.C.J.A
Takeś cuła i żech dostał odpowiedź z dziekanatu:
1.jpg
Dane oczywiście zamazane by jakiś żartowniś nie wpadł na całkiem zabawny pomysł.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości