REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: MatiGl »

scarlett89 pisze:Z jakiego jestes kierunku? Stoma?
Ja z leku - pani z komisji mi powiedziala ze mogę wysłać na adres z pieczatki.
Mi dokładnie to samo powiedzieli wysyłać na adres z pieczątki, możesz zawsze zadzwonić do nich, aczkolwiek nic innego Ci nie powiedzą (wiem, bo dzwoniłem, pieczątka była na skierowaniu, a skierowanie sobie lekarz zostawił, i musiałem dzwonić po adres)
Mały Piekaż
Posty: 43
Rejestracja: 9 lip 2008, o 17:47

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Mały Piekaż »

MatiGl pisze:pieczątka była na skierowaniu, a skierowanie sobie lekarz zostawił, i musiałem dzwonić po adres
haha a ja spisałem sobie wcześniej
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: scarlett89 »

a adres nie jest przypadkiem na zaswiadczeniu?gt
antek
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:19

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: antek »

a czy ma ktos zdjecia listy z WYdzialu nauki o zdrowiu?
a wiecie,czy moze te zajecia 3 dniowe to odbeda sie na terenie Warszawy?czy gdzies dalej w plenerze?:)-bo tak jest na innych uczelnieach.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Medycyna Lwów »

one się odbywają w centrum dydaktycznym - sa prowadzone przez psychologa (my mieliśmy super panią prowadzącą ), jest też spotkanie z psychiatrą, ludźmi od uzależnień. Są różne gry i zabawy, ale dobrze dzięki temu można się poznać. Pamiętam, ze były też jakieś zabawy w plenarze na polach mokotowskich w ten czas wliczone.
Bartek5
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2008, o 18:46

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Bartek5 »

Czesc jesli ma ktos zdjecie listy osob przyjetych na lekarsko-dentystyczny to prosze przeslijcie mi na [at].pl Z gory dzieki
antek
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:19

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: antek »

a jeszcze odnosnie tego integrowania sie.: ) to nie ma tu na WUMie takiegoprawdziwego"obozu aaptacyjnego gdzies z dala od miasta? tylko te zajecia o ktorych pisales sa zamiast tego? w sumie zawsze i wszedzie mozna sie integrowac:D.
i dzieki za informacje o tych zajeciachzapowiada sie dosc ciekaiwe: )
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Medycyna Lwów »

Niektórzy mi radzą abym wybrała Zdrowie Publiczne bo to nowy przyszłosciowy kierunek po którym bedzie praca ale też niektórzy mi radzą SGGW bo po technologi zywienia jest dobra praca
już Ci raz radziłem - bierz SGGW, to zdrowie publiczne to mega nudny kierunek i wg mnie pracy po nim łatwo nie znajdziesz. A i nie ma on praktycznie nic wspólnego z medycyną, bo nie jest to kierunek stricte medyczny.
antek pisze:a jeszcze odnosnie tego integrowania sie.: ) to nie ma tu na WUMie takiegoprawdziwego"obozu aaptacyjnego gdzies z dala od miasta? tylko te zajecia o ktorych pisales sa zamiast tego?
pewnie sa jakieś, ale szczegółów nie znam.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: scarlett89 »

Jest oboz 1-7.09.2008 w Chlapowie:) koszt 500zl
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: MatiGl »

scarlett89 pisze:Jest oboz 1-7.09.2008 w Chlapowie:) koszt 500zl
a gdzie takie rzeczy piszą pierwszy raz słyszę o czymś takim
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: scarlett89 »

A co do sportu z tematu Korepetycji. Bieganie rano - czemu nie?:)
Ciekawe czy wysoki jest poziom gry w siatkę zawodniczą. Jak cos to tam bym sie zapisala od biedy, bede musiala zobaczyc gdzie na jakiej hali są zajęcia. Na tym spotkaniu integracyjnym mam nadzieje uzyskac potrzebne info dot. sekcji:)
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: MatiGl »

scarlett89 pisze:Na tym spotkaniu integracyjnym mam nadzieje uzyskac potrzebne info dot. sekcji:)
no ja też:)

a to w Chłapowie ciekawie wygląda
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: pyszcz »

Scarlett89 - ja jestem 120 km od Wawy na południowy zachód) Wie może ktoś, kiedy były te 3 dni integracyjne w tamtym roku? Tzn. chodzi mi o to, czy to raczej jest w pierwszej czy drugiej połowie września.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości