REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Medycyna Lwów »

zadzwoń do nich i się dowiedz
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: pyszcz »

A to nie jest przypadkiem tylko dla stacjonarnych? Tak przynajmniej by wynikało z informacji na stronie WUM.Zajęcia integracyjne dla nowoprzyjętych studentów studiów stacjonarnych jednolitych i I stopnia".

A tak a propos dzwonienia - nie wszystkiego da się dowiedzieć, ja dzisiaj dzwoniłam, żeby zapytać czy dotarło moje zaświadczenie lekarskie, byłam po kolei odsyłana pod różne końcówki numerów i w końcu po dokładnie 5 telefonach dowiedziałam się, że pani od studentów I roku wraca w poniedziałek
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Medycyna Lwów »

to trzeba od razu dzwonić do dobrego pokoju i po problemie
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: pyszcz »

Niestety, nawet na stronie WUM nie ma numeru, pod który dzwoniłam jako ostatni. Być może jak będę po pierwszym roku to będzie łatwiej w razie problemów, a na razie inaczej się nie dało :p

Poza tym. Liczyłam raczej na to, że od razu zostanę skierowana pod dobry numer) Ale i tak w porównaniu np. do Poznania Warszawa jest bardzo uporządkowana, więc nie mam pretensji.
ajka
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2008, o 09:52

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: ajka »

wilma pisze:a może ktoś wie ile ludzi w tym roku przyjeli na lek?
Na liście jest 364 osoby.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: scarlett89 »

pyszcz pisze:A tak a propos dzwonienia - nie wszystkiego da się dowiedzieć, ja dzisiaj dzwoniłam, żeby zapytać czy dotarło moje zaświadczenie lekarskie, byłam po kolei odsyłana pod różne końcówki numerów i w końcu po dokładnie 5 telefonach dowiedziałam się, że pani od studentów I roku wraca w poniedziałek
Jakbys zadzwonila wczoraj to nie byloby problemu:) Ja wczoraj sie dowiadywalam dokladnie o to samo, pani mi powiedziala, ze akurat teczki byly przenoszone do dziekanatu i w samą porę zdążyłam. Dlatego tak Cie odsylali:)
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: pyszcz »

Nie ma to jak mieć szczęście w życiu) No ale tak czy siak mam nadzieję, że wszystko w porządku.
ppchronic
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2008, o 14:16

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: ppchronic »

A tak a propos dzwonienia - nie wszystkiego da się dowiedzieć, ja dzisiaj dzwoniłam, żeby zapytać czy dotarło moje zaświadczenie lekarskie, byłam po kolei odsyłana pod różne końcówki numerów i w końcu po dokładnie 5 telefonach dowiedziałam się, że pani od studentów I roku wraca w poniedziałek


Trochę to dziwne, ponieważ ja dzisiaj również dzwoniłem w tym celu do komisji rekrutacyjnej i tram od razu przełączyli mnie do dziekanatu , gdzie pani sprawdziła czy moje zaświadczenie doszło i poinformowała mnie na którym wydziale jestem.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: scarlett89 »

pyszcz, sprobuj i jutro. Probowalas koncowki 124 i 125?
ppchronic
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2008, o 14:16

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: ppchronic »

Mi w komisji kazano zadzwonić na końcówkę 608.
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: pyszcz »

ppchronic pisze:Trochę to dziwne, ponieważ ja dzisiaj również dzwoniłem w tym celu do komisji rekrutacyjnej i tram od razu przełączyli mnie do dziekanatu , gdzie pani sprawdziła czy moje zaświadczenie doszło i poinformowała mnie na którym wydziale jestem.
Hmmm, no to chyba naprawdę jestem nieszczęśliwa) Dzwoniłam pod końcówki 124, 125, 208, 213 i 260 XD No to zadzwonię dzisiaj pod te 608, już jeden telefon w te czy w te.


No to już po telefonach, 608 to WLII, tam mnie nie ma, czyli chyba dostałam się na I. Dzwoniłam jeszcze pod 210, ale tam też nie wiedzieli i skierowali mnie na 260, na który dzwoniłam wczoraj Chyba jednak zrezygnuję)
wilma
Posty: 116
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:46

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: wilma »

do mnie kiedyś dzwonili z końcówką 135
ajka
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2008, o 09:52

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: ajka »

pyszcz pisze: Hmmm, no to chyba naprawdę jestem nieszczęśliwa) Dzwoniłam pod końcówki 124, 125, 208, 213 i 260 XD No to zadzwonię dzisiaj pod te 608, już jeden telefon w te czy w te.
W moim przypadku z 208 skierowali mnie prosto do 260:D a tam dowiedziałam się, że pani nie ma list od dziekana i nie jest w stanie sprawdzać każdej teczki, bo są ułożone punktami:D (to czym ona tam się zajmuje) Mówiła żeby dzwonić w przyszłym tygodniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości