Rekrutacja 2009 pytanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: holly golightly »

jedi pisze:A jak wyglada zalatwienie jakiegos lokum we wrocku? Jakie sa mniej wiecej ceny? Czy jest duzo ofert? Ktos moze sie orientuje?

[ Dodano: |29 Lip 2009|, o 11:50 ]
Mam jeszcze jedno pytanie. Zauwazylem ze na moim koncie rekrutacyjnym przy wybranym kierunku studiow pokazal sie napis otrzymano dokumenty". Z tym, ze ja nic do wrocka nie wysylalem, nawet sie do niego nie dostalem. Wie ktos moze o co chodzi?
Ogólnie panuje zasada im później szukasz tym mniej atrakcyjnych ofert. Ceny rożne(zależy od standardu mieszkania,ilości osób wynajmujących itp) ale zwykle 500-550 + opłaty od osoby. Radzę zwrócić uwagę na takie szczegóły jak dojazdy, rodzaj ogrzewania, warunki umowy najmu,kaucję(i to od kiedy płacicie za mieszkanie) i czy dzielnica jest bezpieczna/spokojna.
Aha nie kierujcie się za bardzo zdjęciami zamieszczonymi w ogłoszeniu( niektóre mieszkania które obejrzałyśmy z kumpelami różniły się na niekorzyść od fotek).

Ogłoszeń jest jeszcze dużo,ale radzę sie pośpieszyć .Życzę powodzenia ja już swoje mieszkanko mam.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Ranger »

Dobre mieszkanie to tak około 600 zeta na osobę. (pokoj dwuosobowy, kawalerka czy cos podobnego). Te za 500 które oglądałem wołały o pomste do nieba.
Można tez mieszkanie za 500 (3 pokojowe, 6 osób - może być cięzko dostać się do lazienki rano).
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: holly golightly »

Po częsci się zgadzam: ja znalazłam mieszkanie 3 pokojowe, z dobrymi dojazdami,osobną łazienką i toaletą,wyposażoną kuchnią,umeblowane, w spokojnej dzielnicy, mediami itp. W 4 osoby płacimy 600 zł (wliczone opłaty)i.Dla niektórych może wydawać się za drogo,ale nasi rodzice woleli dopłacić, by zapewnić nam jak najlepsze warunki do studiów.

Może też nie miałyśmy szczęścia do mieszkań za 500 zl + oplaty(raz zdarzyła się nawet sutenera opisywana jako wspaniałe mieszkanie,innym razem mieszkanie bylo ok ale z dojazdami kiepsko),a trochę pooglądałyśmy.Jednakże nie wykluczam,że wam może trafić się cos wymarzonego
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

A ja dzisiaj oblazlem troche miasta, poszukalem ogloszen i nic ciekawego wsumie nie znalazlem.
ambivalence
Posty: 27
Rejestracja: 9 lip 2009, o 19:12

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: ambivalence »

siouxsiesioux pisze:
Ja mam pytania, ponieważ nękają mnie wątpliwości:

- czy badanie u lekarza med. pracy można zrobić w swoim mieście, czy muszę tłuc się do Wrocławia znowu?

- podczas zgłaszania się we wtorki i czwartki na szkolenie BHP zostanie mi przydzielony jego termin? Po co w ogóle mam się zgłaszać, czy nie mogę przyjść na takie szkolenie w wybranym terminie ot, tak"?

- czy na pierwszym roku są zajęcia gdzieś dalej, tj. poza tą uroczą dzielnicą obrośniętych, ceglastych budynków lekko gotyckich? I które?

Z góry danke szyn za odpowiedzi.
ad1. mozesz zrobic u siebie:) wazne jest tylko to, ze badanie ma zostac podbite przez lekarza medycyny pracy. aha, no i u siebie zaplacisz za to.

ad2. nie, nie zostanie . musisz go wybrac sama z terminow mysle, ze zapisy sa zwiazane z iloscia miejsc na sali czy czyms takim

ad3. podobno wiekszosc jest tam, oprocz szalonego basenu, ktory jest gdzies w okolicach akademika
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

Jak można sie zapisac na te szkolenie BHP? Jezeli wogole trzeba, nie wystarczy przyjsc w wybranym przez siebie terminie na to szkolenie?
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: siouxsiesioux »

Mnie by tak właśnie pasowało bardziej, ale wygląda na to, że trzeba się najpierw zapisać, co by im miejsc na sali starczyło? Albo żeby mogli wręczyć papier po zakończeniu szkolenia? Ni wim.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

Wszystkiego sie doczytałem. Wystarczy zadzwonic pod wskazany numer we wtorki i czwartki i sie zapisac na konkretny termin. Wszytko jest w tych papierach, ktore sie dostaje przy skladaniu dokumentow
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Cheaxie »

A nie mogę tego szkolenia zrobić np. w moim mieście? I dostać stąd zaświadczenie że odbyłam szkolenie?
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

Wiesz, szkolenie BHP przeprowadza uczelnia, więc raczej nie bardzo to widzę.
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: siouxsiesioux »

Jak jest z WF-em na medycynie? Jest może siłka? :p
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

Trzeba mieć cos konkretnego na szkoleniu BHP? Mam na myśli jakiś dlugopis i papier?
morelka88
Posty: 18
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:35

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: morelka88 »

tak trzeba miec kartkei dlugopis
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości