Rekrutacja 2009 pytanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

A duzo tego papieru trzeba nabrac? P Trzeba pisac te wszystkie zasady BHP i co potem sie z tym robi?
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: formica »

jedi, człowieku wyluzuj. Jeśli tak się przejmujesz szkoleniem BHP to co będzie przed pierwszą anatomią Grunt to nie popaść w paranoję tak myślę to tylko głupie BHP
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Popski »

Ja słyszałem że na to szkolenie trzeba przeczytać Szkolenie wstępne bhp. Instruktaż ogólny Bogdana Rączkowskigo, bo po szkoleniu będzie egzamin, od którego zależy czy nas wpuszczą do prosektorium.
Ci co obleją będą oglądali transmisję z prosektorium na korytarzu.
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: holly golightly »

ja podczas cholernego bhp zamierzam zatopić się w jakiejś interesującej powieści lub przekimać jeśli będzie taka możliwość. Jakby nie było-chcą mi 4 godziny z życia zabrać,ale się nie dam .
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Popski »

Najśmieszniejsze że ja już 2 takie głupie szkolenia przeszedłem, nawet wpisy w indeksach mam, ale mi dziady uznać tego nie chcieli D
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: formica »

no cóż. moja kol musi iść drugi raz do med pracy bo najpierw dostała się na farmację, załatwiła papier, potem okazało się, że jednak dostała się na lek i nie chcą jej uznać zaświadczenia z farmacji i musi kolejny raz po gabinetach biegać. to się zwie zwyczajna upierdliwość
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

Szkolenie BHP i notatki? Uczenie się tego? Czytanie książek przed tym wypierdem? Czy Wy naprawdę mówicie poważnie?! Chyba nie idziemy na tę samą uczelnię.
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Popski »

.kuba. pisze:Szkolenie BHP i notatki? Uczenie się tego? Czytanie książek przed tym wypierdem? Czy Wy naprawdę mówicie poważnie?! Chyba nie idziemy na tę samą uczelnię.
No baa! To nie lekcja PO w liceum, musisz jeszcze kask sobie kupić i kamizelkę odblaskową.

A tak serio to przecież wiadomo że to szkolenie jest ściemą, więc nie wyskakuj tutaj jako ostatni obrońca zdrowego rozsądku, bo to nie czas ani miejsce
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

Popski pisze:przecież wiadomo że to szkolenie jest ściemą
Po treści postów niektórych widać, że niekoniecznie.
No i dupa zbita, gdzie ja teraz kask skombinuję.Nie mówiąc już o jakichś książkach.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

Nie panikuje, tylko nie chce mieć potem ochrzanu od instruktora ze mam pogiętą kartke i kawałek ołówka tylko P
A książkę juz przeczytałem, tylko o tym kasku nie wiedziałem, to szybko musze isc kupić D
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: holly golightly »

Może obrabuj jakiegoś robotnika
Radziłabym jeszcze zaopatrzyć się w konserwy i kombinerki-bez tego nie dopuszczą was do studiowania.

Ale tak na poważnie ,czy to będzie standardowe wiemy ,że jesteście idiotami więc musimy was poinformować,że nie wolno niczego dotykać/wąchać/jeść/ pić/ćpać bez naszej zgody"-jeśli tak to się tam pochlastam
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

Relacja siostry ze szkolenia BHP: pan przychodzi i mówi jak będziecie cicho i zajmiecie się swoimi sprawami, to nie będzie bolało", szkolenie trwa ok. 1,5h a nie 4h (jak podaje kartka), każdy robi co chce (książki, muzyka na uszach, spanie), potem karteczka i do domu. Ale zaznaczam - siostra jest na uniwerku, dlatego będę wdzięczny (i nie tylko ja), jeżeli ktoś z AM napisze, czy my mamy spodziewać się czegoś specjalnego.
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Lumen »

Jak prowadzi ta sama osoba to chyba niespecjalnie Ktoś dysponuje jakimiś nazwiskami?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości