Rekrutacja 2009 pytanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dr.queen
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2009, o 23:26

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: dr.queen »

I jak się okazało - szkolenie bhp trwało jakieś 45 min Facet który je prowadził dał komuś kartkę do przeczytania, później sam coś od siebie dodał - i tyle!

Żadnego testu broń Boże nie było, tu chodzi tylko o papierek że jesteśmy wyszkoleni
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: formica »

ooo to super bo już się przeraziłam, że faktycznie będę musiała tam kwitnąć przez 4 godziny.
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: jedi »

tylko dlaczego jest tak wczesnie?! Mieszkam daleko i musze przed 6 wstać zeby byc na 8
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

jedi pisze:musze przed 6 wstać zeby byc na 8
Ciesz się z tego. Ja muszę przyjechać dzień wcześniej, żeby zdążyć na cokolwiek.
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Lumen »

.kuba., nie przejmuj się, ja też. Damy radę
Podstawą do wydania karty bibliotecznej jest [.] okazanie:
* dowodu osobistego, legitymacji studenckiej oraz indeksu z kartą zobowiązań (studenci),
Czyli to znaczy że nie mogę korzystać z biblioteki dopóki nie dostanę legitki? Nawet z czytelni? Tak żeby sobie usiąść wziąć do ręki kilka atlasów i poprzeglądać.
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Ramone »

Lumen pisze: Czyli to znaczy że nie mogę korzystać z biblioteki dopóki nie dostanę legitki? Nawet z czytelni? Tak żeby sobie usiąść wziąć do ręki kilka atlasów i poprzeglądać.
Owszem.
Sam próbowałem i pani powiedziała dopiero jak dostaniecie legitymację.A kiedy dostaniemy ? Nie wiedzą w dziekanacie.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: shisha pangma »

Ramone pisze:A kiedy dostaniemy ? Nie wiedzą w dziekanacie.
z tego co pamiętam legitki były w ostatnim tygodniu września, wcześniej bym się nie spodziewała
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: .kuba. »

Podobno odbiór indeksu i legitymacji jest podczas dokonywania oficjalnego wpisu na I rok studiów. Tak przynajmniej pisze na kartce (wąski pasek papieru), którą otrzymywało się przy składaniu papierów (zakładam, że lekarski miał to w ten sam sposób, co farmacja). My mamy trzy terminy takiego wpisu (wtedy też trzeba dać zaświadczenie z BHP i od lekarza medycyny pracy) - 11., 18. i 28. września. Uprzedzam - nie ręczę 100%, że tak jest istotnie.
Awatar użytkownika
JAsiio
Posty: 69
Rejestracja: 4 mar 2006, o 13:11

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: JAsiio »

Lekarski tego nie ma, a przynajmniej ja nie dostałem nic takiego. Mam koleżanke na farmacji (współlokatorka) - to mi mowila, ze ma takie cus, ze ma sie wpisac na pierwszy rok i te terminy 3, i ze ma od razu tez sie zapisac na fakultety. Ja nic takiego nie mam, nie wiem jak inni
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Lumen »

Lek ma złożyć zaświadczenia z kursu BHP i od lekarza do 21 września, więc chyba mamy inaczej

[ Dodano: Czw 27 Sie, 2009 ]
A tak przy okazji, nie wiecie po co są te późne terminy kursu BHP, skoro zaświadczenie z niego mamy złożyć do 21 września? Chyba że można np. od lekarza złożyć do 21, a z kursu później?
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Cheaxie »

dr.queen pisze:I jak się okazało - szkolenie bhp trwało jakieś 45 min Facet który je prowadził dał komuś kartkę do przeczytania, później sam coś od siebie dodał - i tyle!

Żadnego testu broń Boże nie było, tu chodzi tylko o papierek że jesteśmy wyszkoleni
A ja się zastanawiałam co oni mogą wykładać przez 4 godziny i czego od nas wymagac!
dr.queen
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2009, o 23:26

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: dr.queen »

Lumen - oba zaświadczenia mamy złożyć do 21. Późniejsze terminy szkoleń dotyczą chyba obcokrajowców.
Neira
Posty: 6
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:44

Re: Rekrutacja 2009 pytanie

Post autor: Neira »

Na stronie AM w "informacje dla studentów", a dalej w "Zarządzenie w sprawie terminów i obowiązujących dokumentów przy wpisie na rok akademicki 2009/2010" jest napisane Na obowiązkowe spotkanie, z opiekunem roku, przed rozpoczęciem roku akademickiego studenci dostarczają orzeczenie o stanie zdrowia wydane przez lekarza medycyny pracy.
Podczas spotkania z opiekunem roku odbędzie się, obowiązkowe, szkolenie z BHP. Zaświadczenie o odbytym szkoleniu
należy złożyć w dziekanacie."

Może mi ktoś wytłumaczyć:
- Czy orzecznie o stanie zdrowia wydane przez lekarza medycyny pracy nie mamy czasem złożyć w dziekanacie Wyżej pisze, że mamy je dać opiekunowi.
- Co z tym szkoleniem? Czy ważne są te terminy na kartce, czy to co pisze wyżej.

Dodam, że rozpoczynam studia na kierunku pielęgniarstwo. Bardzo proszę o odpowiedź, bo mnie to dręczy, a nie chcę niczego przegapić.
A i kiedy dzwoniłam do pań z mojego wydziału nie miały pojęcia czy trzeba przed szkoleniem gdzieś się zapisać.

Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości