Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: resnick »

jak przyjedziesz do szcze to musisz zaczac zwiedzac katedry i dziekanat-tam ma byc rozpiska grup pewnie pod koniec tygodnia (jak w ubr) . ponoc mozna sie przenosic.
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stokrotka100 »

rozpiska grup będzie 1 października w rektorcie - zapawne na tablicy I roku przy dziekanacie
Można paniom w dziekanacie wysłać maila albo przynieść karteczkę że chce się być w takiej grupie i np z tymi osobami. Tylko nie wiem czy już na to nie jest trochę za późno, ale zadzwonić i się dowiedzieć zawsze można:)
A rozpiska grup z anatomii będzie wisiała na tablicy w zakładzie - nie potrzeba jeździć wcześniej wystarczy w dniu pierwszych zajęć sprawdzić kto będzie waszym asystentem i pójść do właściwego boksu. No i na pierwszych zajeciach nie ma wejściówek! Więc wykorzystajcie jeszcze ten tydzień na odpoczynek i nie uczcie się:)
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Kirsten »

Można dzwonić słyszałam i zapisywać sie do konkretnych grup, których podział godzin Wam najbardziej pasuje.

stokrotka100, wszędzie na anatomii są wejściówki?
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stokrotka100 »

Hmm wszystko zależy od asystenta - niektórzy dużo wymagają, inni są bardziej lajtowi.

Ja wejściówek miałam w ciągu całego roku ze 3, ale na każdych zajęciach 3 osoby były przepytywane z obowiązującego materiału - więc prawie na to samo wychodziło. Tylko że nie było to ani na ocene ani na zaliczenie raczej miało za zadanie postraszyć i zmotywować do systematycznej pracy. Jak ktoś nie umiał to asystent męczył go i robił z niego ubaw dla reszty grupy:P W każdym razie mój asystent mało uczył, ale zajęcia były śmieszne chociaż. Ale jak mówię wszytsko zależy od tego na kogo traficie:)
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Kirsten »

stokrotka100, dzięki
jeszcze mam jedno pytanko, czy to prawda, że wymagają na uczelni zrobienia sobie RTG klatki piersiowej w ramach badań okresowych? + podobno trzeba mieć wszystkie aktualne szczepienia z góry dzięki za odpowiedź!
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stokrotka100 »

tak trzeba mieć rtg klatki i ze szczepień: na TD i na WZWB. To jest potrzebne do tego żeby lekarz medycyny pracy podbił Ci książeczkę sanepidowską i książeczkę zdrowia studenta. Ale nie spieszy się z tym. Można spokojnie zabrać sie za to w grudniu/styczniu
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: [h] »

kiedy jedziecie do akademinka ?
michael_ad
Posty: 20
Rejestracja: 3 lis 2007, o 08:00

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: michael_ad »

Jak myślicie? będzie jeszcze lista rankingowa na lek stacjo? Ja mam 219pkt wiec raczej wątpię czy ten próg spadnie o te 2pkt, ale myślę ze o ten 1pkt powinien się ruszyć
Awatar użytkownika
lorette
Posty: 63
Rejestracja: 4 cze 2009, o 21:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: lorette »

Ja myślę, że będzie, pytanie kiedy
michael_ad
Posty: 20
Rejestracja: 3 lis 2007, o 08:00

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: michael_ad »

Skoro zajęcia tam się pewnie zaczynają 4.X.(poniedzialek) to by jedynie jutro mogłaby ta lista być, żeby do piątku czy tam poniedzialku można było dostarczyć wymagane dokumenty.

W czwartek dzwoniłem do BR i jak zwykle Pani, która ze mną rozmawiała za dużo nie chciała mi powiedzieć. Mówiła, że nic nie wiadomo, mało rezygnacji i żeby spadło coś to by musiało by dużo osób przesłać te rezygnacje. Powiedziała, że telefonicznie jak co będą się kontaktować z nami(?)
Awatar użytkownika
lorette
Posty: 63
Rejestracja: 4 cze 2009, o 21:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: lorette »

Hmm kto ich tam wie Wniosek z tego, że trzeba czekać do końca
gosiaczek00lca
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2008, o 14:02

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: gosiaczek00lca »

Zmienili plan na 1 rok leku. Usunęli 2 gr H i i : /
psotnyborsuk
Posty: 32
Rejestracja: 16 sie 2010, o 21:24

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: psotnyborsuk »

VICTORY!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 25 gości