Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: MsOrtho »

agnes92 pisze:To ja jestem za, przyjdę. Jak się zaczyna o 20:30 zdążymy tam dotrzeć na początek o 21? Poza tym. jak się rozpoznamy?

30 września na pewno się pojawię w Dziekanacie i zobaczę te listy.
Załóżmy wszyscy czepki chirurgiczne - nikt nikogo nie przegapi, zapewniam Was
A tak na serio to całkiem trafna uwaga.Ma ktoś jakiś pomysł?

ps. Ja zabieram ze sobą jeszcze 2-3 osoby. Myślę że o 20.30 styka
Awatar użytkownika
Imagine
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:25

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Imagine »

Ale skoro Lulu Club jest na ulicy Partyzantów to kawał drogi spod Galaxy Zresztą może być tam sporo ludzi
A co byście powiedzieli żeby się spotkać pod rektoratem na Rybackiej? 700m do klubu i sami medycy w pobliżu
Taka luźna propozycja
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Maggda_W »

pomysl Imagine, wg mnie najlepszy
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: MsOrtho »

Dobry pomysł!
ps. A gdyby nadal pozostawała kwestia tego, jak się rozpoznamy, to znajoma lekarka mówi, że 1 rok na studiach wyróżnia się przede wszystkim wielkimi, przestraszonymi oczami i zbłąkanym wzrokiem - znak rozpoznawczy jak się patrzy
magdalena26
Posty: 19
Rejestracja: 4 lip 2011, o 09:08

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: magdalena26 »

Najlepiej chyba dogadac sie jakos na facebooku, kazdy ma tam swoje zdjecia to mniej wiecej da rade sie poznac potem.
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: MsOrtho »

magdalena26 pisze:Najlepiej chyba dogadac sie jakos na facebooku, kazdy ma tam swoje zdjecia to mniej wiecej da rade sie poznac potem.
To akurat wydaje mi się cieżkie logistycznie
Ale prawdę mówiąc, to ile osób będzie stało pod rektoratem w sobotę o 21.00? Bez trudu się ogarniemy Jeśli ktoś będzie przechodził, to niech ktoś z naszej grupy kichnie To będzie znak rozpoznawczy.
Awatar użytkownika
Imagine
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:25

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Imagine »

"Na legitymację można wejść z osobą towarzyszącą. Studenci I roku mogą wejść na podstawie zaświadczenia o przyjęciu na studia lub na zaproszenia (będą dostępne na portierniach akademików). Jedno zaproszenie jest ważne na dwie osoby."

Legitki TEORETYCZNIE będziemy mieć od soboty ale w razie czego przygotujmy zaświadczenia o przyjęciu, chyba że byłby ktoś z akademików i mógł się zaopatrzyć w większą liczbę zaproszeń
GoForIT
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2011, o 22:03

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: GoForIT »

To może i ja się dołączę tylko podajcie mi dokładną datę

A co do znaku rozpoznawczego to wystarczy że ktoś przyjdzie o
20:25 ubrany w koszulkę o konkretnym kolorze i sprawa załatwiona .
Awatar użytkownika
Imagine
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:25

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Imagine »

PREMEDYKACJA Jest 2 października
A słyszeliście o ognisku nad Głębokim 1 października
Ale to ogólnie dla studentów ze Szczecina
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: MsOrtho »

Ostrzegam, że na premedykację przychodzą tłumnie tłumy w tłumach- strasznie dużo ludzi !p także i tak jakieś spotkanie wcześniej sobie urzadzcie, bo różnie może byc na premedykcji nawet nie wiem czy wszystkim udało sie wejsc do lulu rok temu, bo tyle osób przyszło.

Tak nam poradziła Kirsten - moze rozwiązaniem byłoby umówienie się wcześniej , niż na 21.00 - trochę byśmy postali, ale i tak się zintegrować można Co Wy na to?
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Asia123 »

W sumie racja, może lepiej umówmy się pod rektoratem na rybackiej może nawet trochę wcześniej niż 20.30, żebyśmy się jakoś zebrali, pogadali i poszli wspólnie do lulu?
Awatar użytkownika
Imagine
Posty: 51
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:25

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Imagine »

Można Ale warto być pod klubem punktualnie, albo wcześniej żeby razem jakiś boks zająć czy nie wiem co tam będzie
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Asia123 »

Więc proponuje konkretnie:

20.15 w niedziele na Rybackiej 1 zbiórka, i wspólnie do Lulu, zajdziemy akurat przed 21, kto jest za
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości