Rekrutacja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Włóczykijek »

Z ta grupą na facebooku to oczywiście bardzo dobry pomysł, a co do tych ruchów odnośnie materiałów, to masz absolutną rację. Jest taka przyjęta, nieformalna praktyka. a przynajmniej wypadałoby, aby starszy rocznik przynajmniej słowem nam poradził . w Poznaniu dostaliśmy sporo w spadku po starszym roczniku.

A co do integracji. Niechaj tylko powstanie grupa i zbierze się parę osób w tej grupie. postaram się dołożyć swoje trzy grosze w ogarnięciu integracji
ilona
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:33

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ilona »

Ja również jestem za grupą na facebooku, może uda nam się jakoś zgrać przed rozpoczęciem nauki - byłoby miło
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

[Link] Rekrutacja 2013

Post autor: Somatoliberyna »

ilona, Włóczykijek, liczę, że Wasz entuzjazm udzieli się też innym i coś będzie się działo w tym wątku

lekarski-2013-2014-vt51905.htm
Włóczykijek pisze:w Poznaniu dostaliśmy sporo w spadku po starszym roczniku.
czyli doświadczenie w negocjacjach ze starszymi rocznikami jest?
Awatar użytkownika
PannaJoanna1
Posty: 34
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:37

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: PannaJoanna1 »

No i cóż- Panie i Panowie koledzy, również jestem za grupą i zapowiedzią integracyjną. Taki drobny wstęp z poklaskiem do nowego wspaniałego zycia:D. A wiec- kto robi splendor-grupe?:D
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Włóczykijek »

Moje doświadczenia są różnorakie , na pewno opowiem przy jakimś piwku . ale tak się składa, że mam paru znajomych na lekarskim z rocznika 2012, więc jestem pewien, że coś uda mi się załatwić.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Shaq »

Jak się namyślicie z tą grupą na FB to dajcie znać, postaram się podrzucić co nieco -)

Z tym Białym chodziło mi o to, że integracja rozpoczęła się jeszcze przed szkoleniem bibliotecznym. -)
ilona
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:33

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ilona »

Włóczykijek Ty już jesteś na liście przyjętych czy jak ja na rezerwie?
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Włóczykijek »

Ja już jestem przyjęty, ale kciuki wciąż za was trzymam
ilona
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:33

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: ilona »

Gratuluję . Mam nadzieje, że jeszcze trochę spadną progi i się spotkamy na studiach.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Mihhu »

Wiecie moze czy do bialego mozna w tym roku skladac poswiadczana notarialnie kopie swiadectwa maturalnego?

tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: tam-kto »

Mihhu, nie można, chcą tylko i wyłącznie orginał

szkoda, ale z drugiej strony idą tylko zdecydowani na UMB bo szkoda kasy na paliwo żeby po Polsce gnać od uniwerku do uniwerku
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: Luminesence »

tam-kto pisze:Mihhu, nie można, chcą tylko i wyłącznie orginał

szkoda, ale z drugiej strony idą tylko zdecydowani na UMB bo szkoda kasy na paliwo żeby po Polsce gnać od uniwerku do uniwerku
Przynajmniej nikt nikomu nie blokuje miejsca )
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Rekrutacja 2013

Post autor: tam-kto »

Luminesence, cała prawda, cała prawda w 100%
i dzięki temu listy choć trochę wiarygodniejsze by były, bo teraz pierwsze listy to głównie osoby co w pięciu różnych miastach, a inne biedaki póxniej muszą całe wakacje czekać by lista się podsuneła

ale ja wywody pisze filozof sie znalazł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości