Rekrutacja CMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
TG
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2008, o 15:59

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: TG »

czy jest możliwość zarejestrowania sie do ERK jeszcze do krakowa? moze jakis dodatkowy nabor dla kandydatow?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

yyy na medycynę no raczej nie sądzęi tak mają nadmiar kandydatów
Nesca;)

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Nesca;) »

Terminy już się zakończyły.
No chyba, że na niestacjonarne
Bakteria
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2007, o 20:38

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Bakteria »

Pewnie wiecie jakie były progi w tym roku na Akademie Medyczne)? Szukam na ten temat wiarygodnych informacji(za rok matura i zastanawiam się czy w ogóle mam jakieś szansę)? Zastanawiam się(tak wstępnie) między Krakowem a Śląskiem, co radzicie?A może wybrać coś innego?Miło by było gdybyście podali autorów podręczników, zbiorów itd. , z których się przygotowaliście(szczególnie chodzi mi o fizykę i chemię)
Bardzo proszę i z góry dziękuję)
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: a_niap »

Na stacjonarne: 240 ostateczny próg
Na niestacjonarne: 204
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Batha »

Bakteria, w dziale o maturze, oraz w działach poszczególnych przedmiotów masz full o książkach
jackow005
Posty: 88
Rejestracja: 10 lut 2007, o 12:34

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: jackow005 »

witajcie,
mam pytanie dotyczące Uniwersytetu Jagielońskiego. Jestem tegorocznym maturzystą i chciałem zdawać na UJ. jednak ostatnio doczytałem, ze fizyka wymagana jest na poziomie rozszerzonym. Czy byłaby możliwość zdawania fizyki podstawowej, a potem przeliczyli by ją na poziom rozszerzony jak robią na niektórych Akademiach?Czy po prostu nie ma możliwości zdawania fizyki podstawowej?
Z góry dziękuję za odpowiedź
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: york »

jackow005 pisze:Czy byłaby możliwość zdawania fizyki podstawowej, a potem przeliczyli by ją na poziom rozszerzony jak robią na niektórych Akademiach
przeliczają rozszerzenie na podstawe, a nie odwrotnie
jackow005 pisze:jednak ostatnio doczytałem, ze fizyka wymagana jest na poziomie rozszerzonym. Czy byłaby możliwość zdawania fizyki podstawowej

jest na rozszerzenie i zeby wziąść udział w rekrutacji musisz ja zdac na rozszerzeniu
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: owsik »

jackow005, to wybierz takie uczelnie gdzie fizyka jest na podstawiegtalbo jej nie ma wogole
Nesca;)

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Nesca;) »

Dokładnie, popieram!
W tym roku fizyka podstawowa liczyła się na AM Lublin i Warszawa. Natomiast np. ŚlAM wymagał tylko biologii i chemii rozszerzonej (bez fizyki).
W przyszłym roku ponoć jeszcze więcej uczelni ma zrezygnować z fizyki. Musisz dokładnie poczytać o wymaganiach na stronach poszczególnych AM (najczęściej w dziale rekrutacja).
jackow005
Posty: 88
Rejestracja: 10 lut 2007, o 12:34

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: jackow005 »

właśnie zamierzam zdawać fizykę podstawową, chodź doi końca nie jestem przekonany, bo to tylko 2 akademie: Warszawa i Szczecin
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Batha »

no i + te, które fizy nie wymagają:)
jackow005
Posty: 88
Rejestracja: 10 lut 2007, o 12:34

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: jackow005 »

Tk. tylko że tam będzie multum chętnych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości