Rekrutacja CMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: ulala »

slyszalam relacje dziewczyny, ktora przeniosla sie z CM na Uniwersytet w Wawie. Powiedziala ze jest o niebo lepiej. przynajmniej w Wawie wykladowcy traktuja studentów po ludzku, a nie jako roównych sobie jesli chodzi o ilosc wiedzy, ktora powinni dysponowac.
ja tylko przytaczam slowa
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

No właśnie- przytaczasz. Ja tam nie uważam, że wymagają od nas tyle wiedzy ile oni na danym stanowisku posiadają. To byłoby głupie co najmniej. I ja tutaj ie przytaczam-ja to widzę.

A to brzmi podobnie jak relacje niektórych osób z oblanego egzaminu, na którym podobno każdego ulewają. Co innego mówią ci, którzy solidnie się uczyli i zdali. Oczywiście zdarza się pech i pytanie, na którym polegniesz.tak jest na studiach i to wszędzie
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: sasanka55 »

jej, gosiaczek), Twoje posty są pocieszające bo dają nadzieję, że startowanie na CMUJ nie musi być kompletnym kamikadze
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Acetylocholina »

Czy termin rejestracji w Krakowie elektronicznej trwa do 7.07.2009, bo nie wiem czy dobrze wyszukałam
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: sasanka55 »

mm do wtedy trzeba dokonać opłaty i dokończyć rejestrację, o ile sama dobrze zrozumiałam
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Acetylocholina »

nno takk :)
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

sasanka55 pisze:jej, gosiaczek), Twoje posty są pocieszające bo dają nadzieję, że startowanie na CMUJ nie musi być kompletnym kamikadze
bo nie jest żadnym kamikadze
SzyMen
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:07

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: SzyMen »

Hej:) Z góry przepraszam jeśli pytanie już się gdzieś na forum pojawiło, ale czy trzeba coś załatwiać u lekarza medycyny pracy? I czy trzeba coś robić do 30 czerwca? Bo rejestracja na CMUJ zaczyna się chyba jako ostatnia i nie chce niczego przegapić.
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: vimatusia »

no chyba rusza dopiero od 30 czerwca a co do drugiej czesci pytania to nie wiem pozdrawiam
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Acetylocholina »

z tego, co wiem to dokumenty dostarcza sie do Krakowa dopiero po dostaniu się na studia

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 07:31 ]
ma ktoś może numer do sekretariatu kierunku lekarskiego
vimatusia
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2009, o 17:25

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: vimatusia »

to ja też mam pytanie zarejestrowałam sie juz wstępnie na uj, tylko o to pojawia sie problem wypełniłam tam te wszystkie pola i właśnie. opłatę mamy dać tez dopiero od 30 czerwca? bo jest informacja że :
"w celu potwierdzenia rejestracji na te studia nie przesyła się żadnych dokumentów, a informację o potwierdzeniu rejestracji Kandydat otrzymuje w swo­im koncie w karcie rejestracji po otrzymaniu przez UJ informacji z banku o wpłacie"
rozumiem przez to że teraz nie mam możliwości nic wpłacić? i jeszcze jedno jeśli źle coś tam wypełniłam i zapisałam to czy po prostu mogę nowe konto założyć? a po prostu na tamto nie wpłacać kasy i że tak powiem przepadnie?
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Kirsten »

Vimatusia, zastanawiam się nad tym samym co Ty, tak mi się wydaje przynajmniej założyłam sobie konto na ERK, wypełniłam dane i chyba nie można jeszcze wpłacać, tak? dopiero od tego 30 czerwca? i czy to normalne, że nie mam żadnej informacji o wpłacie, do banku?
A jeśli chodzi o to nowe konto, to obawiam się, ze nie możesz założyć kolejnego, z tego co słyszałam nie można w tym samym systemie zakładać konta na ten sam pesel, ogólnie te same dane
Jesli ktoś coś jeszcze wie, to piiiiiszcie! DZIĘKI WIELKIE Z GÓRY!
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Litawor »

Myślicie, że jeśli wpisałem w polu rok ukończenia szkoły 1990. i zatwierdziłem, to ciężko będzie ten błąd naprawić? Głupio by było nie dostać się przez coś takiego na studia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości