Rekrutacja CMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

Dzisiaj zaczyna się rekrutacja na CMUJ wszystkie wątpliwości rozwiejemy t
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Karolina* »

Teoretycznie rejestracja zaczyna się dzisiaj, ale jeśli ktoś na dzień dzisiejszy nie zna swoich wyników - dopiero zdawał maturę lub poprawiał, to i tak rejestracja jest możliwa dopiero od 30 czerwca, bo trzeba od razu przy rejestracji wpisać swoje wyniki, więc taki trochę sztuczny jest ten termin od 23 czerwca do 4 lipca, na ale cóż.
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: AniaD303 »

Poczekamy jeszcze tydzień spokojnie i będzie ok.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

No właśnie trochę to dziwne bo potem tak naprawdę na załatwienie formalności mamy4dni
Elma Nevar
Posty: 22
Rejestracja: 3 lip 2007, o 14:49

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Elma Nevar »

Cześć,

Ja mam pytanie odnośnie ERK, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam problem z wypełnieniem (wstyd się przyznać ) pól odnośnie miejsca zamieszkania, a tam straszą bez przerwy, żeby dane zatwierdzać, że poprawiać nie można. Zgroza! Soł, w polu poczta wpisuję pocztę, w polu miejscowość to samo co w poczcie? Czy nazwę wioski, w której mieszkam (bo mieszkam na wsi i cierpię na brak ulic )? W polu ulica znów nazwę mojej wioski? Jeeju, nie łapię się już.
I czekam jak wszyscy na wyniki, obyśmy się dostali gdzie tylko chcemy:)
Pozdrawiam i dzięki za pomoc!
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

Z tą pocztąno to macie zapewne jakiś kod pocztowy i miejscowość do tego koduwięc tę miejscowość wpisz w poczcie. Co do ulicy to sprawdź na pytajniku czy jest to pole wymagane w przypadku wioski. Jeśli tak, to ja wpisałabym wioskę i nr domu po prostu
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Batha »

dobrze rozumiem? teraz tylko zakładamy konto, wpisujemy to, co wiemy (czyli prócz matur), czekamy aż je poznamy, potem deklarujemy się na co chcemy i wpłacamy pieniążki?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: tin »

gosiaczek) pisze:No właśnie trochę to dziwne bo potem tak naprawdę na załatwienie formalności mamy4dni
Właśnie dlatego rekrutacja zaczyna się 23, żeby sprawdzić czego uczelnia wymaga do dokonania rejestracji i w miarę możliwości dokumenty załatwić wcześniej(jak np. zaświadczenie lekarskie, które w ostatnim dniu rekrutacji generuje w ośrodkach medycyny pracy niekończące się kolejki).

Acha czy ktoś w tym roku wysyła dokumenty pocztą Czy to raczej strzał w kolano
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Mårran »

batha pisze:teraz tylko zakładamy konto, wpisujemy to, co wiemy (czyli prócz matur), czekamy aż je poznamy, potem deklarujemy się na co chcemy i wpłacamy pieniążki?
Dokładnie
tin pisze:czy ktoś w tym roku wysyła dokumenty pocztą
Do Poznania papierki zawiozłam pociągiem bo blisko, do Gdańska DHLem, a do Krk chyba też
Pani Buka
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: AniaD303 »

Ja rejestruję się dopiero po 30. Zaświadczenie od lekarza już mam, więc nie będę tworzyć kolejek Papiery zaniosę osobiście - będzie szybciej niż pójście na pocztę
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Khayman00 »

tin pisze:Acha czy ktoś w tym roku wysyła dokumenty pocztą Czy to raczej strzał w kolano
Na pewno nie ma większego sensu walczyć z pocztą, skoro priorytet idzie minimum tydzień ostatnimi czasy, a co dopiero w 4 dni, uhuhu to jest ponad możliwości poczty Jeśli będzie potrzeba to zapewne kurierem, chociaż i tak nie wiadomo czy nie ugrzęźnie gdzieś w korku
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: Karolina* »

Ja mogę w 100% polecić wysłanie papierów kurierem - osobiście wysyłałam dokumenty do Katowic i kurier dostarczył je na następny dzień, a w Internecie można pod odpowiednim numerem monitorować drogę wysyłki i uzyskać potwierdzenie, że została dostarczona na miejsce, więc trochę stresu odchodzi w tym momencie.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Rekrutacja CMUJ

Post autor: gosiaczek;) »

Ja do Krk akurat mam blisko więc zawiozę sama. Zawsze to większa pewność To samo zrobiłam z Katowicami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości