Rekrutacja finalisty na medycynę

Wzajemna pomoc osób przygotowujących się do olimpiady chemicznej. Wykaz niezbędnych materiałów. Opis atmosfery panującej na egzaminach.
królik
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2016, o 20:19

Rekrutacja finalisty na medycynę

Post autor: królik »

Dzień dobry wszystkim,
Zastanawiam się czy ktoś ma sprawdzone informacje na temat rekrutacji finalistów Olchemu
na medycynę na wszelkich uniwersytetach. Gdzie uzyskuje się 100% z rekrutacji? Najbardziej mnie interesuje UJ, jak to tam wygląda? Ciężko się tego szuka po regulaminach uczelnianych, byłoby spoko gdyby ktoś kto się interesował podzielił się wiedzą
Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Rekrutacja finalisty na medycynę

Post autor: Ernestoo »

Co do UJ to finalista ma tylko 100% z chemii i musi zaliczyć matmę i biologię na odpowiedni wynik, więc raczej marna ulga. Co do innych to zaraz sprawdzę, czy coś się zmieniło od ostatniego czasu i ci napiszę później.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rekrutacja finalisty na medycynę

Post autor: Mårran »

Ernestoo pisze:ma tylko 100% z chemii i musi zaliczyć matmę i biologię na odpowiedni wynik
a to gdzieś jest inaczej? Z tego, co wiem, to tylko laureaci mają większe profity.
Pani Buka
Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Rekrutacja finalisty na medycynę

Post autor: Ernestoo »

Oczywiście, że jest, co więcej - zawsze było. Nie ma żadnej zasady, czy laureaci mają większe profity, bo to indywidualna kwestia każdej uczelni, co ma ochotę honorować.

Dobra, przeszukałem internety i zaktualizowałem wiedzę. Na lekarski finalista Olimpiad Chemicznej dostanie się z pominięciem rekrutacji na uczelniach:
UJK w Kielcach
ŚUM w Katowicach
UM w Lublinie
UM w Białymstoku
CM UMK w Bydgoszczy
Ostatnio zmieniony 2 lis 2016, o 09:13 przez Ernestoo, łącznie zmieniany 1 raz.
królik
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2016, o 20:19

Re: Rekrutacja finalisty na medycynę

Post autor: królik »

Ogromne dzięki! Czyli po ewentualnym sukcesie i tak trzeba się będzie pokuć biolki, ech.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości