Rekrutacja na studia medyczne - Koszyce

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
flawless21
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 09:35

Rekrutacja na studia medyczne - Koszyce

Post autor: flawless21 »

Witam. Jestem zapisana na egzamin czerwcowy do Koszyc, wszystkie niezbędne dokumenty już przesłałam im na email (skan dowodu, przetłumaczone zaświadczenie lekarskie, (plus podpisany Application Form pocztą) wszystko potwierdzone, miesiąc temu dostałam zaproszenie na egzamin. Jednak dzisiaj weszłam na stronę Application Form System (Z ciekawości po prostu) i mam status: toggled,
a pod spodem na zielono: Application status is reversed. The application was processed by the Student Administration Office"

I za bardzo nie rozumiem o co chodzi z tym reversed i toggled". jakby po prostu nie mogli po ludzku napisać accepted
Mieliście podobnie?
melasiap
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 22:14

Re: Rekrutacja na studia medyczne - Koszyce

Post autor: melasiap »

Do kiedy trzeba wyslac dokumenty?

Awatar użytkownika
Peter_Slowacja
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2016, o 11:23

Re: Rekrutacja na studia medyczne - Koszyce

Post autor: Peter_Slowacja »

Postępowanie rekrutacyjne na rok akademicki 2017/2018 odbędzie się 21. czerwca i 18. sierpnia 2017 w Koszycach. Deadline na rejestrację zgodnie z doświadczeniami z zeszłych lat to 14 dni przed egzaminem wstępnym.
Jeżeli masz jakieś pytania, spokojnie napisz do mnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości