Rekrutacja na studia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
iga11012
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 09:03

Rekrutacja na studia

Post autor: iga11012 »

hej !
Chciałabym dostać się na lek w Lublinie i podczas rejestracji elektronicznej pojawia się nam pole jestem laureatem"- może ktoś wie czy można tam wpisać Konkurs Chemiczy Wygraj indeks ogranizowany przez politechnikę gdańską, gdzie zdobylam tytuł laureata ?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: fronc »

Raczej nie, chodzi tu o lauerata olimpiady ogólnopolskiej.
Anita95
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2014, o 16:12

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: Anita95 »

Wie ktoś może jakie są wytyczne co do koloru, opisu itp. teczki z dokumentami na lekarski do Lublina
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: ekim »

Biała, wiązana, opisują sami na miejscu.
FadeToBlack
Posty: 19
Rejestracja: 31 sie 2009, o 16:00

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: FadeToBlack »

Dzień dobry,

chciałabym w tym roku pójść na pielęgniarstwo na Uniwersytet Medyczny w Lublinie, jednakże kończę w tym roku licencjat z innego kierunku (nie medycznego) i przegapiłam rekrutację.

Na stronie UM w Lublinie napisane jest, że rekrutacja trwa do 16 czerwca. Zarejestrować się mogę, jednakże już dzisiaj opłaty nie uiszczę.

Czy ktoś może był w podobnej sytuacji? i czy mógłby mi pomóc?

Czy moje szanse na studiowanie na tym kierunku są już stracone?

Wiem, że odbywa się nadal rekrutacja/ rejestracja na innych uczelniach, ale Lublin jest dosyć blisko miejsca mojego zamieszkania i to miasto bym preferowała.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: randomlogin »

FadeToBlack pisze:Na stronie UM w Lublinie napisane jest, że rekrutacja trwa do 16 czerwca. Zarejestrować się mogę, jednakże już dzisiaj opłaty nie uiszczę.
Dzisiaj bedzie jeszcze jeden ELIXIR chyba. A jak nie to przelew natychmiastowy. A jak nie, to zrob jakikolwiek przelew, wyslij potwierdzenie, i im placz, ze cos strasznego sie stalo i dopiero dzisiaj moglas - w najgorszym wypadku oddadza kase, ale jak znam zycie to beda dosc wyrozumiali.

EDIT: .no chyba, ze masz na mysli nie oplata juz dzisiaj do nich nie dojdzie, tylko ja dzisiaj tych pieniedzy nie przeleje - wtedy raczej dupa.
FadeToBlack
Posty: 19
Rejestracja: 31 sie 2009, o 16:00

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: FadeToBlack »

Niestety jestem w tak beznadziejnej sytuacji, że nie mogę dzisiaj już wnieść opłaty

Zadzwonię jeszcze do nich, żeby się upewnić.

Nie odbierają, chyba już skończyli swoją pracę na dzisiaj.

Najwyżej złożę gdzie indziej.

Dziwi mnie, że w takim mieście jak Lublin rejestracja dzisiaj się kończy a np w Warszawie trwa aż do 4 lipca.
gaabaa15
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2014, o 13:00

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: gaabaa15 »

dzw onilam i przedluzyli az do dzisiaj liczy sie data wplaty na studia czyli jak nie zdarzysz do banku to biegnij na poczte i to migirm
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: randomlogin »

Wplaty? A nie tylko ksiegowania przypadkiem?
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Rekrutacja na studia

Post autor: karchola »

Mi w zeszłym roku na cito kazali robić wpłatę bo w ogóle chciałam olać Lbl (w ost chwili pomyślałam, że może jednak. ) i miałam wysłać potwierdzenie dokonania przelewu więc pewnie liczy się fakt wysłania opłaty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości