Rekrutacja na WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
michaumen
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2015, o 16:35

Rekrutacja na WUM

Post autor: michaumen »

Witam. Zastanawiam się nad swoją sytuacją z rekrutacją na WUM. Czy, zakładając że pójdzie mi świetnie i cudnie i w ogóle idealnie. Zdobędę te 85% z chemii i biologii, orazgt70% z fizyki LUB z matematyki to mam jakieś szanse się dostać na lekarskie na WUM? Czy może lepiej kierować się np. do Łodzi gdzie też mam w miarę blisko a z tego co czytałem to progi punktowe są niższe. Ktoś jeszcze ma podobne rozterki? Strasznie pozmieniały to chyba wszystko te procedury nowej podstawy programowej. ltmyśli
michaumen
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2015, o 16:35

Re: Rekrutacja na WUM

Post autor: michaumen »

Oczywiście mówię tu o poziomie rozszerzonym, podstawa mnie nie interesuje z matmy i fizyki
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: Rekrutacja na WUM

Post autor: daftpunk »

Jak ci zalezy na tym kierunku, to skup sie na biologii i chemii, a matme/fizykę rob dodatkowo. Efekty przyjdą same. Chodzi o to, zeby sie nie rozmieniac na drobne, a warto sie zarekrutowac na wiecej uczelni, bo akurat moze na jednej wstrzelisz sie w prog, jakby czasem ci nie poszlo:)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości