Rekrutacja Szczecin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: sylwia9912 »

z jaka iloscia punktów startujecie? ja mam 216-223 i nie wiem czy strarczy,bo zapewne tak bedzie ze wszyscy beda skaladac podania tam gdzie w poprzednim roku byly najnizsze progi
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: dingbat »

może nie wszyscy
ale z taka punktacja szczecin mozesz smialo atakowac
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

Dużo osób faktycznie składa tam, gdzie są najniższe progi, ale dodatkowo jeszcze na inne uczelnie, przy czym, kiedy dostają się na te inne uczelnie często rezygnują ze Szczecina. Rok temu różnica między początkowymi a końcowymi progami wynosiła ok 25 pkt, więc to mówi samo za siebie
A co do punktów, to na początku liczyłam sobie ok 240-250, ale jak słyszę jaki jest klucz z biologii, to będzie mniej
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: dingbat »

Ann pisze:ale jak słyszę jaki jest klucz z biologii, to będzie mniej
skąd dochodzą do Ciebie takie słuchy?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

dingbat, od mojej nauczycielki z biologii, która jest egzaminatorem i sprawdza te prace . z drugiej strony, to jeżeli jest taki ponoć ostry klucz, to każdemu mogą ucinać te punkty i progi spadną D Jak będzie naprawdę, tego dowiemy się 30 czerwca Może nie będzie tak źle
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lung »

Rok temu różnica między początkowymi a końcowymi progami wynosiła ok 25 pkt, więc to mówi samo za siebie
Co mowi samo za siebie ?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

lung, tak jak w zdaniu wcześniej napisałam.
Duża różnica pomiędzy pierwszym a ostatecznym progiem oznacza, że dużo osób zrezygnowało w Szczecinie zawsze są dość niskie w porównaniu do innych uczelni progi, dlatego wiele osób składa tam, a momencie, gdy dostaną się na inną uczelnię, rezygnują ze Szczecina, choć nie mówię, że jest to reguła.
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lung »

W kazdej uczelni wiecej lub mniej osob rezygnuje, o ile wiem rok temu progi do bialegostoku, bydgoszy i szczecina byly niemal takie same - a poczatkowo do bialegostoku i bydgoszczy bylo jeszcze 10 pkt wiecej niz do szczecina, wiec gdzie wiecej zrezygnowalo ?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

lung, nie wiedziałam, jak było w Białymstoku, piszę o tych uczelniach, które mnie interesują ale tak jak pisałeś, są uczelnie, gdzie progi spadają dosyć sporo, a są takie, typu Poznań, W-wa, czy Kraków, że różnica pkt jest bardzo mała
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lung »

Jak kandydaci wierza w bajki pisane np. w takim informatorze rekrutacyjnym warszawskiego UM to sa tacy napaleni ze chca tam koniecznie isc i dlatego malo osob rezygnuje, podobnie jest z CMUJ. O Poznaniu nie mowie, bo tam trzeba 2 przedmioty, i oczywistym jest ze prog jest bardziej ustabilizowany, ale zobaczymy co bedzie w tym roku.
Iskierka88
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2008, o 07:05

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Iskierka88 »

ja tez kolo 220 i mam podobne obawy, bo sama tak robię tzn. nie skaldam do miast obleganych
moze jakos to bedzie.
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: jump »

Ann? a co z tym kluczem? strasznie ostry? znasz jakieś przykłady zad w których tak ooostro oceniaja
ja się bardzo obawiam tej biol. bo z chemi i fiz w miare ok. ale z bioli modlę się o 70
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

jump, nie znam przykładów. Wiesz, ja tylko powtarzam to, co od mojej nauczycielki biologii wiem, napisała, że sprawdza pracę i nie wygląda to dobrze, szczególnie podstawą jest zawiedziona, a dokładnie kluczem, ale rozszerzenie też jest ostro sprawdzane i to tyle, co wiem. Nie panikujmy, może nie będzie tak źle, po prostu trzeba czekać na wyniki, najpierw matur, potem rekrutacji Oby tylko (aż?) dostać się na tą medycynę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości