Rekrutacja Szczecin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: sylwia9912 »

a do Szczecina mozna skladac albo na lekarski albo na lekarsko-dentystyczny,dobrze zrozumialam? na dwa jednoczesnie nie mozna?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

sylwia9912 pisze:a do Szczecina mozna skladac albo na lekarski albo na lekarsko-dentystyczny,dobrze zrozumialam? na dwa jednoczesnie nie mozna?
Tak, można na jeden z nich
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: biedronka! »

słuchajcie , czy kiedy wyswietla mi sie po zalogowaniu na stronie PAMu komunikat wydrukuj formularz to moj formularz wraz z wpłatą wpłynął ? Martwie sie troche bo zostało mało czasy, mimo ze wysylalam tydzien temu listem poleconym, ale przy tak sprawnie dzialajacej poczcie nic nie wiadomo ktos ma podobnie? po dostraczeniu dokumentow czy powinno sie cos innego wyswietlic? a gory dzieki bardzo za pomoc. P.s. pisalam juz maila w tej sprawie do biura rekrutacji ale o dziwo - zero odzewu!
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

biedronka!, ja też wysłałam pocztą, ale dopiero w piątek, pani mówiła, że mimo strajków nie ma co się obawiać, na pewno na czas dojdzie ( wysłałam poleconym, priorytetem). Myślę, że jeśli na tej stronie ma coś się zmienić, to dopiero po tym jak każdy dostarczy formularz i dowód wpłaty, albo podczas ogłaszania wyników, chociaż to tylko takie przypuszczenia. Jeśli chcesz być pewna, to zadzwoń do biura rekrutacji PAM, bo z tymi mailami to różnie bywa.
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: gatek »

Jadostałam maila z informacją że moje dokumenty dotarły i żeby w odpowiednim terminie uzupełnić wyniki. A na tej stronce po zalogowaniu zupełnie nic się nie zmieniło.
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: biedronka! »

dzieki Wam tak tez myslalam nad telefonem, zadzwonie jutro, bo zadnego maila nie otzrymałam. A co do poczty to u mnie mowili ze akurat szczecin nie strajkuje podobno i nie mialo byc zadnych problemów , mimo wszytko chce byc pena dzieki jeszcze raz! zycze milego upalnego dnia !
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Wendy »

Ja mam pytanie o dowód wpłaty. Wystarczy wydrukowane potwierdzenie przelewu internetowego czy musi koniecznie być takie typowe, jakie wypełniłabym w banku?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

ewka89, jeśli płaciłaś przez internet, to wystarczy wydruk potwierdzenia, ja też w tej formie wysłałam
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Agalek »

biedronka! pisze:szczecin nie strajkuje podobno
Strajkuje.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Wendy »

Jeszcze jedno pyt. dot. przelewu. Co napisać w tytule przelewu?Opłata rekrutacyjna i za jaki kierunek?
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: dingbat »

ewka89 pisze:Jeszcze jedno pyt. dot. przelewu. Co napisać w tytule przelewu?Opłata rekrutacyjna i za jaki kierunek?
nie określili, co ma być w tytule, wiec nie jest to dla nich ważne wpisz po prostuopłata rerutacyjna, kierunek xxx, imię nazwisko"
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: biedronka! »

słuchajcie moj formularz jeszcze nie dotarł, pani powiedziala ze narazie doszly tylko kurierskie przekazy. nie wiem co zrobic, czy mam czekac az łaskawie poczta przekaze i moj polecony czy wyslac ponownie ? szit!
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Ann »

biedronka!, a kiedy wysyłałaś? Wysłałaś priorytetem? Poczekaj może jeszcze tak do środy, a jak nie dojdzie to może zawieź sama dokumenty. Ja wysłałam w piątek priorytetem i czekam do czwartku, jak nie dojdzie to w piątek ( ostatni dzień) jadę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości