Rekrutacja Szczecin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: doktorka »

zerknijcie sobie, wsrod tych osob przyjetych w ostatnim rzucie na PAM i tych, ktore sa za kreska w tym przedziale powiedzmy do 216, jest troche osob, ktore z 2 przedmiotow maja na tyle duzo pkt, ze juz zostaly przyjete np do Poznania, na SUM czy do Bialego. Niektorzy przeciez poszli tez tam, gdzie byla podstawa z fizyki. Mysle ze ostatecznie pod koniec wrzesnia to 213 jest osiagalne!Oczywiscie nie mozna powiedziec na pewno, ale mysle, ze jest realna szansa]

Zobaczycie]
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

doktorka pisze:zerknijcie sobie, wsrod tych osob przyjetych w ostatnim rzucie na PAM i tych, ktore sa za kreska w tym przedziale powiedzmy do 216, jest troche osob, ktore z 2 przedmiotow maja na tyle duzo pkt, ze juz zostaly przyjete np do Poznania, na SUM czy do Bialego. Niektorzy przeciez poszli tez tam, gdzie byla podstawa z fizyki. Mysle ze ostatecznie pod koniec wrzesnia to 213 jest osiagalne!Oczywiscie nie mozna powiedziec na pewno, ale mysle, ze jest realna szansa]

Zobaczycie]
naprawde. dzięki za te słowa
baardzo wieeeeeelkie dzięki :]

213 i mniej. i zyc sie chce!
jasio

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: jasio »

doktorka pisze:zerknijcie sobie, wsrod tych osob przyjetych w ostatnim rzucie na PAM i tych, ktore sa za kreska w tym przedziale powiedzmy do 216, jest troche osob, ktore z 2 przedmiotow maja na tyle duzo pkt, ze juz zostaly przyjete np do Poznania, na SUM czy do Bialego. Niektorzy przeciez poszli tez tam, gdzie byla podstawa z fizyki. Mysle ze ostatecznie pod koniec wrzesnia to 213 jest osiagalne!Oczywiscie nie mozna powiedziec na pewno, ale mysle, ze jest realna szansa]

Zobaczycie]


ozłociłbym Cię ze szczęścia D
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: owsik »

oczekujacy na miejsca w OLSZTYNIE mamy do was wazna prosbe szczegolnie tych co sie załapali ostatnio , bo tam nie ma kolejnych list !
w olsztynie dopuszczalna jest pisemna rezygnacja
jezeli ktos sie dostał i chce zrezygnować ,to pisze pisemko , podaje swoje dane pesel i pisze ze został przyjety i ze rezygnuje i podpis własnoreczny -to dla komisji ma moc prawna ,tylko porownuja podpisy z poprzednio składanymi
z gory dziekujemy za pomoc !
Greg Haus
Posty: 71
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:45

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Greg Haus »

Próg 217 na lek - ale to już chyba wiecie
ciisza
Posty: 18
Rejestracja: 22 lip 2007, o 17:48

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: ciisza »

A myślałam, że mi się uda pierwszej napisać. ALe Wyprzedziłeś mnie Greg

Czyli jestem na magicznej żółtej liście . I teraz biegiem na pocztę:P
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

Brakuje mi jeszcze 4 pkt. ale nie tracę NADZIEJI!
spadnie, spadnie.
<lama,lama,lama,lama,lama
Greg Haus
Posty: 71
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:45

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Greg Haus »

ciisza pisze:A myślałam, że mi się uda pierwszej napisać. ALe Wyprzedziłeś mnie Greg

Czyli jestem na magicznej żółtej liście . I teraz biegiem na pocztę:P
Gratuluje A ja jestem na zielono
milena9632
Posty: 101
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:12

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: milena9632 »

no a ja jeszcze na zolto ale i tak sie ciesze. ]]] ludzie powiedzcie mi komplet dokumnentow jaki trzeba doslac to zaswiadczenie lekarskie, swiadectwo maturalne i swiadectwo ukonczenia szkoly jakies zdjecia, te sprawy
Greg Haus
Posty: 71
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:45

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Greg Haus »

milena9632 pisze:no a ja jeszcze na zolto ale i tak sie ciesze. ]]] ludzie powiedzcie mi komplet dokumnentow jaki trzeba doslac to zaswiadczenie lekarskie, swiadectwo maturalne i swiadectwo ukonczenia szkoly jakies zdjecia, te sprawy
- zaświadczenie lekarskie od lek. med. pracy.
- oryginał świadectwa maturalnego
- oryginał świadectwa ukończenia szkoły
- 4 fotografie
- 2 koperty z adresem korespondencji - bez znaczków
- ksero dowodu osobistego

Bardzo proszę
Oktawia
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:56

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Oktawia »

Ja również jestem na żółto i się bardzo z tego cieszę.
Pozdro dla wszystkich farciarzy
Marzenia się spełniają
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: doktorka »

qartka, jasio, trzymam kciuki za nastepne listy, moja kumpela ma 212 i fajnie by bylo, gdyby sie jej udalo. wiec sledze pilnie wasze zmagania]
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

doktorka pisze:qartka, jasio, trzymam kciuki za nastepne listy, moja kumpela ma 212 i fajnie by bylo, gdyby sie jej udalo. wiec sledze pilnie wasze zmagania]

jak trzymasz za mnie kciuki. to ja mogę trzymać za Twoją kumpele.
PAM 211! i tyle - tak żeby miała zapas
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości