rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: rekrutacja

Post autor: borubar »

to co spad? tylko o 1 pkt ? A kto? z was mo?e zwolni olsztyn
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: rekrutacja

Post autor: kamylka0490 »

Super, nasze grono si? powi?ksza:D
Gratuluj? wszystkim
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: rekrutacja

Post autor: Margola »

Dzwoni?am dzisiaj do dziekanatu i facio mnie poinformowa?, ?e próg w Bydzi mo?e pod koniec wrzesnia spa do 225. A ci co si? dostali zostan? w nied?ugim czasie poproszeni o dostarczenie odpisu ?wiadectwa, mo?na b?dzie wys?ac poczt?. Tak?e jeszcze nie ma ko?ca rekrutacji

[ Dodano: |13 Sie 2009|, o 11:48 ]
To jak w Bydzi ma próg tak spa to i w Olsztynie jeszcze spadnie na pewno, trzeba tylko by? cierpliwym, tak jak to powiedzia? facio w Bydgoszczy:)
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: rekrutacja

Post autor: borubar »

to si? klient musia? nie?le napra? skoro tak mówi?. Sam mam 225 pkt (miejsce 565). Jak szacuj? kto? kogo dzi? przyj?li z 232 pkt mia? miejsce oko?o 450. To ciekawe co by si? sta?o ze 120 osobami przede mn? skoro miejsc jest 150. Po mojemu to bydgoszcz to 230 to totalny max. Ale mo?e dzi?ki temu Olsztyn ruszy o tej j.y punkt.
Dżasti ;)
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2009, o 18:53

Re: rekrutacja

Post autor: Dżasti ;) »

Ja by?am 437 na li?cie
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: rekrutacja

Post autor: Stazystka »

a kto z przyjetych zwalnia Olsztyn i Szczecin? I kiedy nastepna lista w Bydgoszczy?
Dżasti ;)
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2009, o 18:53

Re: rekrutacja

Post autor: Dżasti ;) »

W Bydgoszczy ju? list nie ma, tylko jak kto? si? dostanie to jest informacja na indywidualnym koncie
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: rekrutacja

Post autor: Grzybu123 »

Ciekawe sk?d wiedz? o ile spadnie. Ale swoj? drog? mi?o ?e Was powita? w gronie Ogólnie spadki s?, dzisiaj si? sam zaskoczy?em Bia?ymstokiem tak ?e pewnie na niektórych uczelniach b?d? gbsze obni?enia progów ni? w roku poprzednim.

Dla tych, co licz? ?e zostan? to tutaj powiem, ?e je?li do ko?ca wrze?nia mnie w ?odzi nie przyjm?, to jestem ca?y Wasz

Pozdrwiam i oczywi?cie gratuluj? (zawsze milej siedzi si? w tym g$%^ kilka osób :p )
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: rekrutacja

Post autor: Margola »

Grzybu w ?odzi ju? na pewno ciebie nie przyjm?, bo napisa?am do nich w tej sprawie
Awatar użytkownika
Bereta
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2009, o 22:12

Re: rekrutacja

Post autor: Bereta »

Ja równie? doczam si? do gratulacji.

Czekam równie? na jendopunktowy spadek progu ale nie w ?odzi, tylko we Wroc?awiu. Zwolni? miejsce w Bydzi we wrze?niu, je?li zostan? spe?nione dwa warunki: 1. zostan? przyj?ta do Wroc?awia 2. rodzice pozwol? mi na studia w tej odleg?ej o 350 km od mojego miejsca zamieszkania metropolii.

Perspektywa studiów w Bydgoszczy jednak nie jest taka z?a
AD1K
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2009, o 20:23

Re: rekrutacja

Post autor: AD1K »

Bereta pisze: 2. rodzice pozwol? mi na studia w tej odleg?ej o 350 km od mojego miejsca zamieszkania metropolii.

slowo odleglej podchodzi mi pod sarkazm . bo 350 km w porownaniu do moich 14stu godzin pociagiem to pikus .



sluchajcie dzwonil do mnie kolo z komisji rekrutacyjnej i powiedzial zebym doslal orginal swiadectwa. Jednak orginal znajduje sie w lublinie na farmie
Jak myslicie jak wysle im ten orginal w poniedzialek i dojdzie na wtorek to bedzie czy moga byc jakies prbolemy

Licze na szybkie odpowiedzi .
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: rekrutacja

Post autor: Grzybu123 »

Spadn? na pewno. My?l? ?e troch? osób pewnie zrezygnuje z Wroc?awia ze wzgl?du na w?a?nie odleg?o. No i jeszcze do Pozniania mo troch? osób chcie? i (a ten chyba nie powiedzia? jeszcze ostatniego s?owa)?

W sumie wsz?dzie niby prawie to samo, ale jednak co innego Z do?wiadczenia powiem, ?e odleg?o nie gra roli, bo i tak tak za cz?sto si? do domu nie wraca, a znajomych (mo?e i to nie regu?a (ort-)) i tak b?dziesz mia?a raczej ze studiów.

Ja do ?odzi bo nie chc? zostawi? moich znajomych (i znajome ]: ), zreszt? znam uczelnie, miasto, wymagania, kadr? (oni te? mnie troch? znaj? ). Gdyby nie to i nie fakt ?e ju? tam studiowa?em poszed?ym tam, gdzie si? dosta?em bezproblemowo (Bydzia). Tak w ogóle to Bydzia ma chyba najlepsz? rekrutacj? moim zdaniem - wszystko konkretnie, ?atwo stawdzi?, na forum odpisuje osoba adekwatna.

No i tak s?dz na razie z tego co na NK si? dzieje to ludzie te? s? w porzadku (o co naprawd? trudno na lekarskim)

No ale si? rozpisa?em

[ Dodano: |13 Sie 2009|, o 20:24 ]
AD1K, a powiedzia?e? im to jak rozmaiwa?e? przez telefon? Moim zdaniem gdyby? powiedzia?, ?e na pewno b?dziezs tam studiowa?, a odebranie ?wadectwa jest utrudnione to my?l?, by darowali.

W ko?cu wiem, ?e s? prawie bogami bo rekrutuj? ma medycyne, ale to tylko ludzie i powinnli (tym bardziej, ?e maj? do?wiadczenie) pewne rzeczy zrozumie?.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: rekrutacja

Post autor: agnes1108 »

My?l? ?e z tym ?wiadectwem nie b?dzie raczej problemu w ko?cu wszystkie dokumenty masz z?o?one a to swiadectwo to tylko potwierszenie tu b?dziesz studiowa?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości