Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Medycyna we Wrocławiu
parszywcio

Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: parszywcio » 11 lip 2017, o 14:06

Witam,
zarejestrowałam się na IRK we Wrocławiu na lekarski i jako kierunek awaryjny wzięłam położnictwo, jednak jak dostałam wyniki matur stwierdziłam, że nawet nie płacę na lekarski bo nie ma po co <beczy> i zapłaciłam tylko za położnictwo. Dzisiaj dostałam maila, że niestety nie będę brana pod uwagę bo zapisałam się na położnictwo po 29.06, czyli według harmonogramu po terminie! :o Jakim cudem się pytam? Skoro nie można się zapisywać to po co zapisy były otwarte? Po to żeby wyciągać opłatę rekrutacyjną, czy co? :x Myślicie, że uda mi się coś jeszcze ugrać i wciągną mnie na listę?
I druga sprawa, czy wiecie gdzie jeszcze można się zapisać na położnictwo, jeśli wgl można? To niestety była jedyna uczelnia na którą złożyłam na awaryjny kierunek :(

kliop

Re: Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: kliop » 11 lip 2017, o 15:13

Skoro nie można się zapisywać to po co zapisy były otwarte? Po to żeby wyciągać opłatę rekrutacyjną, czy co?
Sądzę, że tu akurat wina jest Twoja, bo nie dopilnowałaś terminów. A opłatę rekrutacyjną powinni Ci zwrócić.
Myślicie, że uda mi się coś jeszcze ugrać i wciągną mnie na listę?
Raczej nie.

mała 12

Post autor: mała 12 » 13 lip 2017, o 18:21

Udało Ci się coś załatwić, bo ja jestem w podobnej sytuacji? <beczy>

Awatar użytkownika
Esk

Post autor: Esk » 13 lip 2017, o 19:25

Na stronie rekrutacji w zakładce Komunikaty pojawiło się coś takiego:
Informujemy, że kandydaci, którzy (po terminowym zarejestrowaniu się w systemie IRK i wyborze jednego lub kilku kierunków studiów) zapisali się na kolejny kierunek studiów po 29 czerwca 2017 r. (czyli po terminie określonym w harmonogramie rekrutacji), nie mogą być uwzględniani w postępowaniu rekrutacyjnym na rok akademicki 2017/2018 na wybrany w systemie IRK dodatkowy kierunek, ponieważ jest to niezgodne z uchwalonymi warunkami rekrutacji i odpowiednim harmonogramem rekrutacji na rok 2017.
Jest tam też trochę więcej na temat odpowiednich uchwał.

ODPOWIEDZ