Rozkład zajęć na CMUJ.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Torbacz
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:50

Re: Rozkład zajęć na CMUJ.

Post autor: Torbacz »

Ja jestem właśnie po pierwszym roku lekarskiego CMUJ. I serdecznie polecam, nie ma co się bać tej anatomii w pół roku, to jest naprawdę do zrobienia.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Rozkład zajęć na CMUJ.

Post autor: york »

nie ma się co bać anato + histo+ biochem+ fizjo w ciągu jednego roku, bo znacznie obniżyli wymagania dla pierwszaków, traktują ich ulgowo w stosunku do tego co było, a poziom egzaminów odbiega znacznie od tego co było
ten rocznik nie wiedział co go czeka, więc tylko mieli psychiczny bodziec, żeby się uczyć, ale ostatecznie udało mi się dużo łatwiej pozaliczać, ze względu na łatwość egzaminów i taryfę ulgową jaką otrzymali ze strony katedr
więc cmuj po reformie nie ma się czego bać, nawet jest łatwiej wszystko pozaliczać
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: Rozkład zajęć na CMUJ.

Post autor: karoorient »

A jeśli ulgowo był traktowany jedynie pierwszy, eksperymentalny rocznik.?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rozkład zajęć na CMUJ.

Post autor: randomlogin »

No tego to juz nikt nie jest w stanie przewidziec niestety. Ale akurat anatomia i histologia maja prostudenckie szefostwo, wiec tutaj na gorzej sie na pewno nie zmieni. Biochemia i fizjologia sa mniej przewidywalne, ale to sa w razie czego przedmioty caloroczne, w razie wpadki sa 2 miesiace na podniesienie swoich kompetencji w ich zakresie, a nie 2 tygodnie (jak to jest w zimie). To tak moim zdaniem tylko.
Awatar użytkownika
karoorient
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:54

Re: Rozkład zajęć na CMUJ.

Post autor: karoorient »

Mhm, dzięki za odpowiedzi)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości