Rozpoznanie: „CANCER FAMILIAL AGGREGATION.-R .

Genetyka w życiu człowieka, zwierząt, roślin i innych organizmów to najczęściej poruszane tematy na forum genetyki
wlos
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2013, o 09:10

Rozpoznanie: „CANCER FAMILIAL AGGREGATION.-R .

Post autor: wlos »

Witam, proszę pomóżcie mi w interpretacji tego rozpoznania („CANCER FAMILIAL AGGREGATION.-R . ). Moja babcia miała raka jelita grubego i wykonała owe badanie. Ja od ponad 2 lat krwawię z przewodu pokarmowego, mam 24 lata. miałam wykonane kolonoskopie, 9 miesięcy temu: pojedyncza afta kolonoskopia sprzed 3 tygodni (niepełna-badanie zakończono w odbytnicy, okrężnicy zstępującej) widoczne 2 polipy 1-2mm (nie usunięto ich). w dwunastnicy naciek z komórek limfoidalnych w podścielisku. Mam bóle brzucha bardzo nisko usytuowane, nigdy nie bolało mnie w okolicy żołądka, dwunastnicy. Czy powinnam się martwić? czy to normalne aby polipy tak szybko urosły? martwię się . jeśli w tak młodym wieku mam problemy gastrologiczne to znaczy że mogę mieć predyspozycję genetyczną do występowania raka jelita grubego? gorączkuję od ponad 4 miesięcy codziennie i mam powiększone węzły chłonne. bardzo proszę, nawet o szczątkowe odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości