sekcje sportowe

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

Hargalaten pisze:Dokładnie! Jeśli coś takiego jest, to byłoby wręcz genialnie. W końcu po coś ten WF bywał na studiach, nie tylko po to, by wkurzać studentów zaliczeniami .
Trudno .zamiast na piłce, będziemy się wyżywac na asystentach i książkach
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

mis koala pisze:Trudno .zamiast na piłce, będziemy się wyżywac na asystentach i książkach
Proponujesz może konkurs, kto dalej rzuci np. taką Immunologią Gołębia? Zawsze mogą być zapasy z asystentem .
Cóż, trzeba będzie dawać radę bez.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

Hargalaten pisze:
mis koala pisze:Trudno .zamiast na piłce, będziemy się wyżywac na asystentach i książkach
Proponujesz może konkurs, kto dalej rzuci np. taką Immunologią Gołębia? Zawsze mogą być zapasy z asystentem .
Cóż, trzeba będzie dawać radę bez.
Jak najbardziej, jestem za Może zapoczątkujmy nowe tradycje studenckie A taki Bochenek, Grey, Broda i inne fajne rzeczy spokojnie mogą zastąpic młot
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

Bochenek to taka osteologia to fajny młot, Grey to chyba trzebaby związać kilka tomów. Immuno to świetny dysk, już sobie wyobrażałam wyrzut .
Trzeba iść za ciosem - igrzyska studenckie! Jak szaleć to szaleć .
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

Hargalaten pisze:Bochenek to taka osteologia to fajny młot, Grey to chyba trzebaby związać kilka tomów. Immuno to świetny dysk, już sobie wyobrażałam wyrzut .
Trzeba iść za ciosem - igrzyska studenckie! Jak szaleć to szaleć .
Uwielbiam A my jako pomysłodawcy karty Vipowskie dostaniemy. no oprócz tych złotych medali które wywalczymy Ależ będzie motywacja podczas boksu z asystentem
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

Dodatkowo, jako pomysłodawcy, będziemy zapalać gigantyczny znicz . A dodatkowo możemy wprowadzić konkurencję strzelniczą - do podobizn asystentów. Jeśli się przegra zapasy, automatycznie idzie się strzelać . I wyścigi do dziekanatu!
isark
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2011, o 17:24

Re: sekcje sportowe

Post autor: isark »

Hahah, świetne inicjatywy:-D
Szkoda, że mamy dość niewiele sekcji, przydalby sie taki badminton dla laikow-) Niby jest badminton, ale na politechnicznym AZS, nie wiem czy można się tam zapisać nie będąc studentem PB?
Ogólnie dobrze jest się zapisać do AZS-u, bo jednocześnie karta członkostwa jest też kartą studencką ISIC, co umożliwia dostęp do wielu zniżek.
Ode mnie proponuję zbierać się większymi grupami na lodowisko jak ktoś lubi, chyba od września już jest otwarte, zawsze w kupie raźniej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 72 gości