SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

nom
andaluzja
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2011, o 12:56

Re: SGGW Warszawa

Post autor: andaluzja »

ja też, ja też! teraz pozostało tylko rozglądanie się za mieszkaniem, najlepiej chyba urysynów, ale zobaczymy, co to bedzie. znacie jakieś dobre strony z mieszkaniami do wynajęcia?
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Gumtree
exelencee
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:04

Re: SGGW Warszawa

Post autor: exelencee »

no a nie mówiłem że próg poleci 118 to jest chyba najniższy w historii . mi kazali czekać do czwartku jak się zwolni miejsce to przyjmą, mam 124 /
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: SGGW Warszawa

Post autor: inhobbok »

exelencee pisze:no a nie mówiłem że próg poleci 118 to jest chyba najniższy w historii . mi kazali czekać do czwartku jak się zwolni miejsce to przyjmą, mam 124 /
Jak to możliwe, że się nie dostałeś?


Wybiera się ktoś do akademika? Bo nie mogę sie zdecydować czy szukać mieszkania czy czekać na przydział do akademika, czekać jak na wyrok normalnie W dodatku akademik wety SGGW jest tragiczny podobno.
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

kto ci naopowiadał takich głupot! tragiczny? wiadomo ze jest słabszy od limby ale do limby przyjmuja tylko starsze roczniki! w porównaniu do innych jest na pewno lepszy bo ma fajniejsze umeblowanie w porównaniu do akademików innych uczelni to jest dużo dużo lepszy! więc lepiej sobie poczzytać na stronie niż słuchac jakichś głupot! a najlepsze w tym akademiku to atmosferas jaka tam poanuje!
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: SGGW Warszawa

Post autor: inhobbok »

haha ale mi nie chodzi o warunki, bo to mi jest obojętne w sumie, chyba że wchodzą w gre karaluchy i inne takie. -.^ Od znajomych słyszałam o atmosferze w dendrycie, że jest niefajnie, nudno i w ogole. Napisałam bo chciałam potwierdzic lub zaprzeczyć plotkom, bo narazie dokonuje wyboru: akademik/stancja
exelencee
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:04

Re: SGGW Warszawa

Post autor: exelencee »

inhobbok pisze:
exelencee pisze:no a nie mówiłem że próg poleci 118 to jest chyba najniższy w historii . mi kazali czekać do czwartku jak się zwolni miejsce to przyjmą, mam 124 /
Jak to możliwe, że się nie dostałeś?


Wybiera się ktoś do akademika? Bo nie mogę sie zdecydować czy szukać mieszkania czy czekać na przydział do akademika, czekać jak na wyrok normalnie W dodatku akademik wety SGGW jest tragiczny podobno.
pisałem o moim problemie na poprzedniej stronie, mam nadzieje że jeszcze zwolnią miejsce i wszyscy się spotkamy na wecie
co do akademika to ja chętnie tylko boje się że mnie nie przyjmą ponoć i tak miejsc jest mniej niż rok temu i to o sporą ilość, stancja do przemyślenia w sumie też, najlepiej na ursynowie tylko że na pewno liczyć się trzeba z tym że będzie drogo
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: SGGW Warszawa

Post autor: inhobbok »

Ja na stancje na Mokotowie się zdecyduje chyba, bo chce mieć jak najbliżej do centum. Tak w połowie drogi między centrum, a SGGW i najlepiej blisko metra. marzenia
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Ja się naoglądałam stancji, Stare babki, które nie pozwalają nawet herbaty zrobić.
Będę mieszkać na centralnym (
inhobbok
Posty: 62
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:29

Re: SGGW Warszawa

Post autor: inhobbok »

Dołącze chyba. Z mieszkaniem to istny koszmar.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

Dziewczyny, trzeba się zmobilizować i razem szukać. Im nas wiecej, tym taniej wyjdzie, nawet przy takim większym mieszkaniu.

tylko weź je znajdź.
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Jutro podejście nr. 2. jadę do Wawy, trzymajcie kciuki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości