SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: SGGW Warszawa

Post autor: olka951 »

Nie, we Wrocławiu też tak samo było w zeszłym roku. Ale i tak lepiej poczekać do wymagań rekrutacyjnych na ten rok bo może coś się zmienić

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: SGGW Warszawa

Post autor: randomlogin »

Jak to poczekac? Na co poczekac? Jesli mowimy o tym teraz najblizszym roku, to przeciez warunki sa juz dawno - biologia i chemia, tak jak pisalas.
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: SGGW Warszawa

Post autor: olka951 »

Może jak przeglądałam jakiś czas temu to nie było albo nie widziałam, faktycznie już są
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: SGGW Warszawa

Post autor: ryniofit8000 »

język obcy nowożytny liczy się w Olsztynie (i to tak samo jak biologia i chemia, z tym że można zdawać go na podstawie)
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: SGGW Warszawa

Post autor: ponka »

w semestrze letnim wybieram się do Was na te pół roku studiować będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące grup, organizacji na uczelni, najnowsze dane o akademikach, notatki/ książki potrzebne na semestr koni na 4. roku. przekopię jeszcze forum, ale nie wiem, na ile informacje sprzed lat są aktualne. i oczywiście z chęcią się odwdzięczę, jak już zawitam do stolicy
tequila18
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2011, o 13:30

Re: SGGW Warszawa

Post autor: tequila18 »

Witam wszystkich.

Podczas dni SGGW odbywa się konkurs start po indeks. Zastanawia mnie jedno czy mogą brać w nim udział osoby które poprawiają pierwszy raz tylko przedmioty dodatkowe?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: SGGW Warszawa

Post autor: zoo_ »

czy ktoś z Was jest może w posiadaniu tejże prezentacji i chciałby się podzielić?
bubus
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2014, o 07:07

Re: SGGW Warszawa

Post autor: bubus »

Witaj! Na forum zauważyłem, że studiujesz weterynarię na SGGW. Ja dostanę się na 99% z drugiej listy i do 24 lipca muszę złożyć tam dokumenty, a do tej pory złożyłem je już na wum na analitykę medyczną. Ale to nie problem, żeby je stamtąd zabrać. Piszę, bo jestem w rozterce. Nie wiem, czy wybrać weterynarię, czy analitykę. Bardziej ciągnie mnie na wetę, ale odpycha mnie to, że (z tego co czytam) ludzie nie śpią po nocach i nie mają czasu dla siebie czy swoich bliskich lub znajomych. Mam 2 dni na podjęcie decyzji. Bardzo prosiłbym Cię, jeśli możesz to podziel się ze mną swoją opinią na temat tych studiów. Czy zajęcia na 1 roku trwają do bardzo późna? Z góry dzięki za odpowiedź:)
bluvelvet0811
Posty: 41
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 17:17

Re: SGGW Warszawa

Post autor: bluvelvet0811 »

To już Twój wybór, zależy, który kierunek bardziej Cię interesuję, ale na Twoim miejscu nie brałabym pod uwagę, co mówią inni, kieruj się własnym sumieniem. To bzdura, że ludzie nie śpią po nocach i nie mają życia. Chyba, że ktoś wogóle się nie uczył i zostawia wszystko na ostatnią chwilę i uczy się przed samym kolokwium, a jeżeli chodzi o długość zajęć to zależy, w której będziesz grupie, ale po nocach na uczelni się nie siedzi.

bubus
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2014, o 07:07

Re: SGGW Warszawa

Post autor: bubus »

Dzięki za pomoc
Boryna
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2014, o 16:44

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Boryna »

Jest tu kto? Nikt nie wybiera się do warszawy?

smerffetka
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2014, o 19:48

Re: SGGW Warszawa

Post autor: smerffetka »

Jak to nikt,wybierają się np. ja
Ale też się dziwię zastojowi,co do warszawskiej wety.
Awatar użytkownika
jkalodont
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2013, o 12:26

Re: SGGW Warszawa

Post autor: jkalodont »

jak macie jakieś pytania to piszcie, jestem po pierwszym roku i chętnie odpowiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość