śmierć pacjenta

Zagadnienia etyczne w biologii i medycynie: antykoncepcja, aborcja, klonowanie, inżynieria genetyczna, kriogenika, biopiractwo, eutanazja, wiwisekcja, etyka ekologiczna, sztuczna inteligencja...
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

śmierć pacjenta

Post autor: fluoksetyna »

czy lekarz musi poinformować natychmiast rodzinę pacjenta o jego zgonie ?
ktoś, coś ? nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: śmierć pacjenta

Post autor: randomlogin »

Nigdzie nie moge znalezc informacji - czyli gdzie konkretnie nie mozesz? W ksiazce telefonicznej? Na onecie? W najnowszym numerze Bravo? Reguluja to podstawowe dla lekarzowania akty prawne, gdybys do nich zajrzala, to na pewno bys znalazla. Jestem tez pewien, ze te akty zna wujek Google, i zapytany chetnie by cos powiedzial (wlasnie sprawdzilem - mowi). Taka nowomoda, napisac nigdzie nie moge znalezc dla przykrycia lenistwa i/lub niekompetencji w wyszukiwaniu informacji? To dzisiaj podstawowa umiejetnosc, warto cwiczyc.

Lekarz nie ma takiego obowiazku. Szpital ma taki obowiazek. Szpital moze ten obowiazek scedowac na lekarza.
Awatar użytkownika
panienkar
Posty: 95
Rejestracja: 27 sie 2015, o 18:15

Re: śmierć pacjenta

Post autor: panienkar »

Cóż za ból dupsona
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: śmierć pacjenta

Post autor: randomlogin »

Szczerze mowiac liczylem na flejma, ale sie niestety przeliczylem. Biolok to juz nie to co kiedys, kiedy kazde rzucenie czegos takiego konczylo sie przepychankami na kilkanascie postow.

BTW brak umiejetnosci korzystania z google to dzisiaj naprawde niepelnosprawnosc, powinni rente dawac na to.
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: śmierć pacjenta

Post autor: Sokol »

Informacja została uzyskana, forum działa.
Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: śmierć pacjenta

Post autor: fluoksetyna »

a ja już wszystko wiem !
Awatar użytkownika
jedrzejm
Posty: 8
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 14:08

Re: śmierć pacjenta

Post autor: jedrzejm »

Dziewczyna tylko pytała bo nie wiedziała a wszyscy na nią od razu skaczą
Paviss
Posty: 17
Rejestracja: 5 lis 2018, o 15:02

Re: śmierć pacjenta

Post autor: Paviss »

No niestety, ja też wolę czasami zapytać ludzi, którzy wiedzą, a nie szukać w google.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości