Smycz.

Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Smycz.

Post autor: andi »

Nie długo wybiorę się do sklepu zoologicznego i nie wiem czy zakupić dla mojego szynszyla smycz. Czy jest potrzebna? proszę o odpowiedzi.
KarOliNa=)
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 11:21

Re: Smycz.

Post autor: KarOliNa=) »

po co ci smycz? Wystarczy ze wezniesz go na rece. puscisz po pokoju. ALe zeby tryzmac szynszyla na uwiezi nie popieram tego
chyba ze twoj szynszyl nie bedzie mial nic przeciwkonajpierw zaprzyjazni sie znim:)
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Smycz.

Post autor: muppet »

Stanowoczo odradzam smycz dla szynszyla. Jak już chcesz kupić coś swojej szylce to proponuję hamak
asia

Re: Smycz.

Post autor: asia »

A ja mam ten sam problem tylko smycz byłaby po to , Żeby wypuścić szynszyla np. do ogródka. Ale w domu Nie za bardzo!
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Smycz.

Post autor: Mysia »

ja mam smycz i szelki i powiem ci, że się nie sprawdziło. szynszyla się wyrywa, te szelki ją cisną. odradzam. popieram muppeta- kup hamak)
dominika

Re: Smycz.

Post autor: dominika »

po cio smycz dla szynszyla, przeciez nie trzeba z nim wychodzici na dwor?
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Smycz.

Post autor: andi »

Moja kuzynka kupiła dla swojej świnki morskiej i jest zadowolona. Zastanowię się jeszcze nad zakupem hamaku. Z góry dzięki.
Anidortos

Re: Smycz.

Post autor: Anidortos »

Czy ktoś by mógł zamieścić zdięcia smyczy i szelek albo hociaŻ jakiś link.
Z góry dzięki
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Smycz.

Post autor: wiza55 »

Mogą być takie jak dla świnki morskiej. Np.: allegro 287174820
damcio-szynszyl
Posty: 37
Rejestracja: 18 gru 2007, o 18:51

Re: Smycz.

Post autor: damcio-szynszyl »

ja wogóle odradzam smycz myślę ze zadnego gryzonia niepowinno sie trzymac na smyczy to troche dziwny pomysl ja polecam chamak ( sprawdza sie w przypadku koszatniczek )
marty$$ia

Re: Smycz.

Post autor: marty$$ia »

powiedzcie gdzie kupie ten hamak dla moich szylków :) z góry dziękuje :) :) :)
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Smycz.

Post autor: Mysia »

allegro 312512589
hamak_dla_srednich_gryzoni_30x30

na przykład tu:D
ja naprawdę odradzam smycz dla szynszyli. nie potrzebnie się ją męczy, ucieka z niej, naprawdę odradzam.
pozdrawiam:D

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 17:37 ]
na osiedlu na którym mieszkam jest jeszcze jeden właściciel szynszyla- moim zdaniem źle go traktuje, np. zamina na smycz i jeździ z nim na motorze. podnosi go na smyczy i kręci jak na karuzzeli(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości