Spotkanie organizacyjne;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
padme11
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2012, o 18:25

Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: padme11 »

Wie ktoś z was coś więcej na temat spotkania organizacyjnego dla pierszoroczniaków na medyku?
Jestem na I roku lekarskiego i zastanawiam się czy warto na to pójść? Czy obecność jest obowiązkowa i czego ciekawego można się tam dowiedzieć?
Mam gdzieś koło tego terminu wesele w rodzinie i nie wiem czy mam z niego zrezygnować.
Z góry dzięki za odp)
remcon
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2012, o 10:54

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: remcon »

Można wiedzieć kiedy to spotkanie i gdzie była o nim informacja bo trochę jestem nie w temacie?
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: ekim »

padme11, Jeśli chodzi Ci o to spotkanie organizowane przez IFMSA to nie, nie jest obowiązkowe. Ale chyba warto się pojawić skoro studenci starszych lat coś dla nas, z własnej woli zorganizowali i chcą się podzielić doświadczeniami i sposobami na przetrwanie na pierwszym roku.
padme11
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2012, o 18:25

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: padme11 »

remcon ,kiedy składałam papiery na UM to dostałam ulotkę i tam w niej było ze 28.09 o 17 w auli Colegium Anatomicum ma być to spotkanie dla pierszoroczniaków.
padme11
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2012, o 18:25

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: padme11 »

remcon ,kiedy składałam papiery na UM to dostałam ulotkę i tam w niej było ze 28.09 o 17 w auli Colegium Anatomicum ma być to spotkanie dla pierszoroczniaków.
remcon
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2012, o 10:54

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: remcon »

Dzięki. Jakoś to przeoczyłem.
Lorens
Posty: 24
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 10:07

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: Lorens »

Stomatologia Lublin- niech ktoś założy grupę na fejsie, a jeśli już jest to napiszcie pod jaką nazwą !)
agateczka155
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 23:12

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: agateczka155 »

łał nawet nie wiedziałam że tu taka prężna organizacja
PorcelainBeauty
Posty: 13
Rejestracja: 5 maja 2012, o 14:23

Re: Spotkanie organizacyjne;)

Post autor: PorcelainBeauty »

Czy ktoś tu jest z technik dentystycznych 2012?
Czy to spotkanie jest dla wszystkich pierwszoroczniaków, czy tylko dla tych z lekarskiego?
Czy wiecie może gdzie techniki dentystyczne mają zajęcia? W budynku na Chodźki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości