starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

oczywiście, że tak tylko szkoda, że od tygodnia czytam jedna i tą samą stronę
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

A ja od tygodnia stoję na komórce i budowie atomu - liczby kwantowe

Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

jest tutaj ktoś kto planuje zdawać rozszerzona mate?

EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: EwKa1202 »

Myślę o tym ale nie wiem czy dam radę, ponieważ jeszcze mam pracę licencjacką do napisania i może być ciężko. /
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

ja zdaję
Medyk 300

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Cześć. Piszę do Was z pytaniem. Co myślicie o tym by dać wątek np. Andrzej Persona chemia i tam rozwiązywalibyśmy problematyczne zadania , oraz inny wątek Pazdro i w mim rozwiązywali problematyczne zadania. Rozwiązuję Personę jestem w Roztworach , i mam problem . Są zadania z Medyka, Tutora i za nic nie potrafię zliczyć . Mam spore luki w zbiorze chciałbym je z Waszą pomocą załatać .
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

Bumkot pisze:ja zdaję
jakieś dobre zbiory polecasz ?

Ja zdawałam rozszerzenie ale w 2012 po biol-chemie, gdzie matmę miałam podstawową. Znajomy pokazał mi w tym roku, że przygotowując się samemu bez żadnych korków też można osiągnąć wysoki wyniki, to stwierdziłam że spróbuję.

atenuacja
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2015, o 18:39

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: atenuacja »

Medyk 300 pisze:Cześć. Piszę do Was z pytaniem. Co myślicie o tym by dać wątek np. Andrzej Persona chemia i tam rozwiązywalibyśmy problematyczne zadania , oraz inny wątek Pazdro i w mim rozwiązywali problematyczne zadania. Rozwiązuję Personę jestem w Roztworach , i mam problem . Są zadania z Medyka, Tutora i za nic nie potrafię zliczyć . Mam spore luki w zbiorze chciałbym je z Waszą pomocą załatać .
To jest całkiem dobry pomysł. Wspólnie moglibyśmy zastanowić się nad trudniejszymi zadaniami i próbować je rozwiązać. Jestem jak najbardziej za !
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Super pomysł tylko żeby to miało ręce i nogi. np. ktoś załącza zadanie, swoją próbę rozwiązania krok po kroku, następna osoba pomaga i wskazuje gdzie był błąd i też krok po kroku żeby się tam śmietnik nie zrobił

justa123
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2015, o 15:04

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: justa123 »

Cześć jestem ze starszego rocznika niz 96, będę pisać maturę starą formuła?
Proszę pomóżcie mi, tzn co byście zrobili na moim miejscu, w tym roku mam możliwość pójść na kierunek studiów Technologia Żywności i żywienie człowieka, ale nie jest to szczyt marzeń, raczej nie chce tam iść, ewentualnie wtedy gdy nie będzie innego wyjścia, właśnie ten kierunek ponieważ w tym roku nie dostałam się na dietetykę (tam właśnie chciałam) , medyczne kierunki chyba bardziej mnie interesują , wiec wymyśliłam (nie wiem czy to realne), że w następnym roku poprawię maturę tzn napisze maturę z biologii . Czy jest realne to że sama w rok przygotuję się do matury z biologii (nie pisałam jeszcze z biologii) i np z matmy poprawię i za rok będę próbowała od nowa się gdzieś dostać. (dietetyka lub pielęgniarstwo) co myślicie, co byście zrobili na moim miejscu ? i czy mogę pisać na poziomie podstawowym skoro juz dodatkowych przedmiotów nie można na podstawie ?
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

madeline_l pisze: Ja zdawałam rozszerzenie ale w 2012 po biol-chemie
tzn Kiełbase,
Nowa Era
robie tez Operon ale on ma błędy
far03
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2014, o 20:04

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: far03 »

Mam ma sprzedanie zbiory Kiełbasy poziom podstawowy i rozszerzony cześć I i II.

Dodatkowo mam kilka zbiorów do fizyki rozszerzonej z nowej ery jeśli jest ktoś zainteresowany

ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: ameba11 »

Mam pytanie, czy te repetytoria Vademecum maturzysty Biologia Ewa Pyłka - Gutowska czymś się różnią jeśli chodzi o treść?
olx.pl/oferta/vademecum-maturzysty-biologia-ewa-pylka-gutowska-CID751-ID1u0nf.html

I czy myślcie, że warto kupować stare książki do biologii?- obawiam się że część informacji może być przestarzała, ale z drugiej strony może w starszych podręcznikach wszystko jest lepiej wyjaśnione(mam na myśli Biologie Pawła Hosera lub Wiśniewskiego)?
Załączniki
1.jpg
1.jpg (15.48 KiB) Przejrzano 521 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości