stoma w Bydzi

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: stoma w Bydzi

Post autor: rozekkwidzyn »

Nie- trzeci akademik jest GŁÓWNIE dla ED. Co nie znaczy że jedynie. Z resztą gdybym był ED, to bym w życiu nie chciał mieszkać w akademiku- więc pytanie czy uda im się ten akademik zapełnić samymi skandynawami. Z tym że nie wiem co to ma akurat do rzeczy.
Budowa się przeciąga bo firma padła?
Firmy na całym świecie padają. Kontrakt powinien być zorganizowany w taki sposób, żeby po zaprzestaniu budowy, Uczelnia w ciągu miesiąca była w stanie rozpisać i rozstrzygnąć przetarg na dokończenie obiektu. Tak się jednak nie stało i z tego co wiem, przez nieudolność kogoś tam na górze, kasa jest już nieodzyskiwalna. Teraz się to kończy żeby się nie marnowało to co się udało wykonać.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: stoma w Bydzi

Post autor: czornydanio90 »

rozekkwidzyn pisze:Budowa się przeciąga bo firma padła?
Firmy na całym świecie padają. Kontrakt powinien być zorganizowany w taki sposób, żeby po zaprzestaniu budowy, Uczelnia w ciągu miesiąca była w stanie rozpisać i rozstrzygnąć przetarg na dokończenie obiektu. Tak się jednak nie stało i z tego co wiem, przez nieudolność kogoś tam na górze, kasa jest już nieodzyskiwalna. Teraz się to kończy żeby się nie marnowało to co się udało wykonać.
Sorry, taki mamy klimat, to jest Polska
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: stoma w Bydzi

Post autor: cyjanowodor93 »

Dzieki za odp. W sumie nie jestem zaskoczona , mozna sie bylo tego spodziewac.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości